Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet elviselni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet elviselni azt, hogy a barátom nem akarja megbeszélni a problémákat?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy olyankor én csak hisztizek, meg nem érti, hogy miért kéne mindenről beszélni...

Nem olyanra gondolok, ha mondjuk ingerültebben szól hozzám, hanem nagyobb dolgokra. Pl. a szexet érintő dolgokra, amik érdekelnének, de bizonytalan vagyok bennük. Vagy ha eltűnik 3-4 napra egy szó nélkül és nem beszélünk, mert semmire nem ír vissza, nem veszi fel a telefont (és esetleg lett volna programunk is abban az időben).


Én úgy nőttem fel, azt szoktam meg, hogy a néma gyereknek még az anyja se érti a szavát. Otthon, a szüleimmel is megbeszéltünk/megbeszélünk a mai napig mindent, a legközelebbi barátnőimmel sincs tabutéma. Most meg azt érzem, hogy mindent, ami zavar, magamban kell tartanom.


2022. okt. 10. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Tapasztalataim alapján: elviselni addig, ameddig bírod. De hogy meddig érdemes folytatni? Ha nincs esély a változásra, akkor semeddig.

Az ilyen titkolózós-eltűnős egyéneket meg egyszerűen nem szabad komolyan venni.

2022. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Hát én ezt nem erőltetném, főleg az eltűnések miatt
2022. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
Azok után, hogy napokra eltűnik csak úgy, főleg, ha program is van tervezve, még komolyan tudod venni?
2022. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
"A csenddel verés a passzív-agresszív magatartás talán leggyakoribb formája: az egyik fél egy pillanat alatt, minden magyarázat nélkül megszünteti a kommunikációt a másikkal. Ilyenkor direkt nem veszi fel a telefont, eltűnik, nem reagál, nem válaszol, nem elérhető. Ezáltal úgy érzi, hogy nyeregben van, ő irányít, sőt felsőbbrendűnek érzi magát, hisz mégis miatta vagy rosszul – ráadásul ő dönti el, hogy meddig."
2022. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után mondjuk én sem értem miről akarsz vele még beszélni....
2022. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"ha eltűnik 3-4 napra egy szó nélkül és nem beszélünk, mert semmire nem ír vissza, nem veszi fel a telefont (és esetleg lett volna programunk is abban az időben).


Ennek már itt véget kellett volna vetni. Hová tűnik??? Megy haza a feleségéhez vagy a másik barátnőjéhez??? Csak kérdezem. Ez így nem nevezhető normálisnak, főleg hogy nem is hajlandó bizonyos dolgokat megbeszélni veled. Ennek így semmi értelme. Kívülről szemlélve olyan mintha csak a szexuális szolgáltatásért járna hozzád, különben meg hagyd békén. Ebből az egészből kb ez jön le.

2022. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes elviselni ezt.

Voltak nekem is ilyen párkapcsolataim, én mindig csak "hisztiztem", erőltettem a beszélgetést, de ha a mivel a másikban nem volt meg erre az igény, olyan volt, mintha a falnak beszélnék, és a fejemhez is voltak vágva az ilyen esetek. Érdemes olyan személlyel együtt lenni, akinek szintén fontos a problémák megbeszélése (ha neked is az), és olyannal, aki nem akarja letudni annyival, hogy "áh, már megint hisztizik", hanem szeretne megérteni téged.

Az meg, hogy napokra eltűnik, szerintem elég jól példázza, mennyire fontos neki a kapcsolatotok és te...

2022. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Semeddig nem kell. Senki sem kényszerít rá. Te viseled el.
2022. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Senki nem kényszerít rá, hogy benne maradj ebben a "kapcsolatban", már ha ezt lehet annak nevezni... Te döntöttél úgy önszántadból.

Amúgy abban lehet valami, hogy csak "hisztizel", mert még ezek után sem hagytad ott.

2022. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nem bírja sokáig az embereket, a közelségüket és hogy kell neki pár nap úgy, hogy egyedül van, senki nem szól hozzá. Ilyenkor általában otthon van, játszik, sorozatot néz és azzal, ha írok neki többször, csak jobban felhúzom, mert "minek zaklatom".
2022. okt. 10. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!