Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ebben a helyzetben, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Menstruációkor az első, második napon elég erős görcseim vannak, nem szeretnek akkor szexelni (próbáltam már korábbi kapcsolatomban, nem élvezem olyankor, görcseimet sem csillapítja), a többi napokon igen. Nagyon szerelmes vagyok, szinte minden gondolatom a párom körül forog, ezért is bánt nagyon az a helyzet,hogy ilyenkor nem szeret velem aludni, mondván, hogy kínzás neki, hogy tudja olyankor, hogy nem lesz semmi. Pontosabban akkor is szívesen kielégítem kézzel vagy szájjal, csak szex nincs. Amióta együtt élünk, azóta ezeken a napokon én kimegyek a nappaliba, mert nem akar így velem aludni, pedig sokkal jobban igénylem olyankor a bújást, ölelgetést. Teljesen el vagyok emiatt keseredve, kérlek mondjatok valami megoldást a helyzetre.
2022. nov. 27. 10:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hajlandó veled aludni, mert nem lehet szexelni? Ráadásul nem ő takarodik ki a nappaliba, hanem te?

Jézusom.

2022. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Nem normális dolog, hogy nem érti meg, hogy rosszul érzed magad, szerintem azt a havi pár napot igazán ki lehetne bírni.
2022. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem troll kérdés nem tudom miért vagy még vele de komolyan.

Normális férfi megerti, hogy nincs hozzá kedved főleg ha kielégíted. Az meg már mindennek a teteje, hogy külön alszotok... 👀

Most akkor mi lenne, ha terhesség után nem lenne szex 6 hétig? Akkor megy máshova, vagy mi a szösz?

2022. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 Kkfejezetten nem küld ki,magamtól megyek, mert ilyenkor elfordul tőlem, elmegy az ágy másik szélére, ha bújok hozzá, akkor lelök magáról. Azt mondja, hogy értsem meg,fizikailag fáj neki a heréje, ha felhúzom, de nem elégítem ki csak kézzel vagy szájjal.
2022. nov. 27. 10:45
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Önző f@sz már bocs.

Kb. csak szexre kellesz drága kérdező! Penderítsd ki!

2022. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már. Azt elhiszem, hogy fáj a heréje, ha NINCS kielégítve, csak felhúzva. De ha kielgíted más módon, mégis mi a franctól fájna?

Ez hülye.

2022. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Úristen de bunkó ez a pasi. Emiatt már együtt se akar veled aludni? Szóval magyarul csak akkor vagy jó, ha meg is dughat. Amúgy csak mellékesen kérdezem, alvás közben mit zavarja, ha nem vagy dgható? És egész nap mit kezd magával, akkor még azért elvisel? Ott még meg tudja emészteni, hogy nem lehet szexelni, de este már nem? 😄 szánalmas... és az a baj, hogy te ehhez még megértően asszisztálsz is. Erről az jut eszembe, mikor a srác előadja, hogy ha már neki felállt, és nem rakhatja beléd, akkor az borzalmasan rossz (vagy a vicc szerint olyankor meghal egy kisnyuszi), a lányka meg beveszi - meg a dumát is.

Szerinted mennyire szeret téged ez a srác úgy egy 1-10 skálán, ha ilyet csinál?

2022. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Te ebbe az önző, alja retekbe vagy szerelmes, kérdező? Komolyan? És mondd, mit szeretsz benne?
2022. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a cselédje vagy, nem a királynője… egy cselédet nem szokás becsülni…:( volt már jó pár kapcsolatom, 17 éve élek házasságban… ilyet egyetlen férfi sem csinált velem…! Tudod, jóban, rosszban… így szól a házassági eskü is!

Halkan kérdezném meg, ha esetleg beteg lennél, akár komolyabban is, ami szintén az élet része, akkor mi történne?! Gondold egy picit ezt végéig

2022. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az összes ilyen saját f*szába szerelmes lévő lényt ki kell herēlni!

Nem téged szeret kedvesem… csak a münyűrkéjét.. legyen már egy csepp eszed drága. Olvasd át párszor amit ide kiírtál nekünk, vagy kérdezz erről ismerősöket/barátokat..

Mielőbbi szabadulást ettől a hûlyétől♥️

2022. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!