Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok azért, mert felelőtlennek látnátok a másikat?

Figyelt kérdés

A párommal szinte mindenben passzol a gondolkodásunk, egymásba szerettünk szinte az első randin. Hasonló életszemlélet, humor, stb.

Viszont. Egyre inkább úgy érzem, hogy a jövőt vele nem tudom elképzelni. Szakadt cipőben járt, feltörte a lábát, a kutyáját "pénz hiányában" nem ivartalaníttatta, amitől megbetegedett, elpusztult. Sírt, össze volt törve. Jogsira és autóra spórol, de mindig elkölti.

Mindezek mellett havi 120-150ezer megy el dohányzásra, nassolnivalóra, gyorskajára.

Először azt reméltem, majd ha felmennek az árak, vagy ha muszáj lesz, visszavesz a gourmet kategóriákból. De nem, az minden másnál fontosabb.

Közben egyszer majd gyereket is szeretne.

Nem tudom, nekem ez furcsa. Tipikusan azt a nőt kezdem látni magam előtt aki Burger Kingben kajál, lóg a szájából a cigi, a gyerek meg egy szakadt szandálban futkos ősszel.

Egyszerűen nem látom azt, hogy ebből bármilyen értelmes jövő kikerekedjen, egyre kevésbé tudok azonosulni az értékrendjével.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Ő nagyon érzelmes típus, én vagyok a legfontosabb az életében. Nincs családja, alig vannak barátai. Attól félek akár kárt is okozna magában ha otthagynám, viszont vele közösködni sem szeretnék.

Ti mit tennétek ilyen esetben?



2022. nov. 27. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Elhagynam.

Nem a te felelősséged mit csinálna utána. Önálló ember, ne tedd tökre magad érzelmileg miatta.


Mondom ezt úgy, hogy apukám anno öngyilkos lett miután anyu elhagyta. De ez akkor sem mások felelőssége.


Ha ennyire nem egyezik a jovokepetek, ne pazarold az időd. Lesz olyan akivel egyezni fog.

2022. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Nő jár szakadt cipőben? Ilyet se hallottam még. De hát összeilletek, akkor hajrá...
2022. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es. Igen, erre jutok én is. De ettől még sajnálom őt, bármennyire is egyértelműnek tűnik, ez egy nagyon nehéz döntés.


2-es. Pont az a lényeg, hogy nagyon fontos dolgokban nem illünk össze. Nem olvastál elég figyelmesen, fuss neki újra!

2022. nov. 27. 12:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

"a kutyáját "pénz hiányában" nem ivartalaníttatta, amitől megbetegedett, elpusztult."


Neme azért kell ivartalanítani, mert különben elpusztul.

2022. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös.

Idős szuka volt, a méhével történt valami, valószínűleg fertőzés. Egészen a végéig semmi nem látszott rajta, végül magas lázzal került orvoshoz. Ott megműtötték, kivettek belőle mindent, de a szervezete már gyenge volt.

Az ivarosan élt élet, és a vég nem közvetlen kapcsolatban volt egymással. Remélem tudtam segíteni ebben a fontos kérdésben.

2022. nov. 27. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott szerintem is. Ha nem tudsz vele tervezni, ott ette meg a fene az egészet. Nekem egyébként is herótom van azoktól az emberektől, akik csak úgy elszórják a pénzüket, miközben másra kellene. És ez félő, hogy bármire igaz lesz, ha pl összeköltöztök, lehet, hogy rádmarad a csekk és minden egyéb kifizetése, mert neki az nem olyan fontos. Felelősségtudatot nem tudsz beleerőszakolni senkibe, és az is szrul veszi ki magát, ha "te majd eldöntöd hogy mire kéne költenie" címszóval beosztod a pénzét.
2022. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt így kerek perec elmondanám neki, és még adnék neki esélyt arra, hogy összekapja magát. De ha erre semmi esély, otthagynám. Vele nem lehet minőségi jövőt elképzelni a jelenlegi állapotában.
2022. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van, hogy érzelmes típus és szeret téged, de abból nem vesztek kenyeret a boltban...Érzed te, hogy valami nem kerek, szóval ha ezek a dolgok ennyire zavarnak már most, akkor szerintem nem érdemes csodára várni. Nem fog gyökeresen megváltozni.
2022. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Szakítanék. Van az a fajta felelőtlenség, minimális linkség, amit el tudok viselni, de az, hogy valaki ennyire felelőtlenük bánik főleg a háziállatával, pedig meg tudta volna előzni ezt az egészet, ha visszafogta volna a fölösleges költéseket... van az a pont, amikor be kell látnia az embernek, hogy ilyen fizetés mellett, ha akarok gyereket vagy állatot, vagy lakást vagy autót, ha arra szükség van, akkor vissza kell venni a nasira meg ételrendelésre költött pénzből.
2022. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!