Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szar alak vagyok? A barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szar alak vagyok? A barátnőmmel már egy ideje éreztem, hogy kettőnk között nem stimmelnek a dolgok. El is kezdtem mondani neki, de találkoztunk és a tali után mondtam,hogy odakoltozhet hozzám. De felelőtlen kijelentés volt, később rájöttem.

Figyelt kérdés
Pár nap múlva leírta, hogy mennyire szeret, kíván, stb. Én meg nem reagáltam semmit, és így adtam tudtára, hogy ez nekem már nem működik. Szarrágó vagyok ettől? Így vette a lapot, gyakorlatilag szó nélkül eltűntem.
2021. júl. 11. 23:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod így, ahogy épp jólesik. Gyáva vagy az biztos, szóval azt is mellé teheted.
2021. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

En ebből le se vágnám h mi van

.

2021. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Miből?
2021. júl. 12. 00:14
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem keres már, nyilván érti, hogy vége. Főleg mert peldaloztam a számítással napokkal előtte, csak taliztunk és az jó volt, meg azt is mondtam a koltozesen kívül, hogy nyaralni is elviszem. Szarság van
2021. júl. 12. 00:16
 5/31 A kérdező kommentje:
* szakitassal
2021. júl. 12. 00:16
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem stimmelnek a dolgok hogy jut eszdbe az összeköltözés stb.?

Csúnya mentális problémáid vannak, és a pszichológus kevés lesz!

2021. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ne kételkedj!

Szar alak vagy

2021. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
A nem reagálásból mégis honnan tudná, hogy szakítani akarsz? Meg amúgy mi a szar bajod van neked? Egyik nap költözés meg nyaralás, másik nap meg még arra se vagy képes, hogy elmondd szerencsétlen csajnak mi az ábra... az ilyen életképtelen balfaxoktól mentsen meg az isten minden nőt.
2021. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szex után megkeveredtem
2021. júl. 12. 00:23
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, szaralak vagy. Na de tudod, hogy van ez, az ember mindent visszakap az eletben.
2021. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!