Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik szerelem nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem nélkül párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátomba, és nem vagyok belé szerelmes. Azt mondta, ő már kezd engem úgy szeretni, de még ő sem érzi azt irántam.. Létezik szerelem nélkül párkapcsolat? Imádok vele lenni, mással el sem tudnám képzelni magamat a későbbiekben, és nagyon nagyon szeretem, hiányzik, amikor nincs velem... De nem érzem azt, amit az exemnél, akibe halálosan bele voltam zúgva. Az igazi szerelem volt, ez pedig inkább csak nagyon erős ragaszkodás és szeretet, talán.. vagy ez csak egy gyengébb szerelem lenne, nem amolyan "rajongásos"?
2010. júl. 9. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak megszokásból vagy vele, és inkább gondolsz rá úgy, mint egy nagyon ó barátra, mint szerelmedre. És létezik-e szerelem nélküli párkapcsolat? Igen, itt van rá a példa. Ha ő sem szerelmes beléd, miért vagytok "együtt"?


Anne

2010. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, az a lángoló szerelem soha nem tart tovább egy évnél, utána ilyen szeretetté szelídül, amit te is leírtál itt. Szerintem nincs probléma azzal, hogy kimaradt, én is hasonló cipőben járok.
2010. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelem nélkül vagy valakivel, az már csak megszokás, vagy azért tartod, hogy legyen valakid, ne kelljen egyedül lenned. Ez így nem túl jó, szerintem...
2010. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egy mély szereteten alapuló kapcsolattal sokkal többre lehet vinni, mint egy fellángolással. :) a fellángolás elmúlik, ez viszont nem:) és ha egyikőtök se akar mással lenni akk miért ne lennétek együtt? már ha azt mondod nincs szerelem.. sztem nyugodtan folytassátok így :)

20 F

2010. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az az ideális, ha a fellángolás mély szeretetté alakul át. Mert a szerelem nem tart örökké, vagy szeretet lesz belőle, vagy szakítás.
2010. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy nincs ezzel gond.Te írtad.hogy ha nem lenne, hiányozna, meg hasonlók.ha nagyon jól érzitek így egymást, mértlenne gond, hogy nncs szerelem? Amúgy a szeretete sokkal bensőségesebb dolog a szerelemnél. A barátommal 7 éve vagyok,és nálunk is már szeretet van, de ezt már senki és semmi nem veheti el tőlünk.
2010. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, fél évig jártunk, de ő szerelmes volt, én meg nem. Aztán szkítottunk és elkövettem azt a hibát, hogy adtam még egy esélyt a dolognak, HÁTHA beleszeretek......Nem tudom, mit gondoltam akkor. Persze, nagyon szerettem, de csak mint barátot. Mára már nem is beszélünk és szerelmes vagyok a mostani barátomba:))))

Sokkal jobb szerelmesen együtt lenni, mint megszokásból egy unalmas kapcsolatban. Tapasztalat

2010. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szereted vagy nem ? igen vagy nem ? ő szeret ha nem utálod de nem tudod szerelemmel szeretni akkor miről beszélünk ? miért vagy vele ? azért hogy bántsd ?
2010. júl. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jó ez így, a szerelem baromság
2010. júl. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik, de én nem látom értelmét. Tulajdonképpen barátság, átkeresztelve.
2010. júl. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!