Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mekkora kamu, hogy a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora kamu, hogy a nőnek normális kedves vicces srác kell?

Figyelt kérdés
Lehet hogy olyan kell, de a nők azt szeretik ha a bunkó verekedős drogos parasztot megváltoztatják olyanná amilyené szeretnék csakhogy ez nem fog menni. Na de ez egy nagy hülyeség hogy nőnek jó fej fiú kell, ez baromság nőnek olyan kell aki mellett alázva van nem?
2010. szept. 30. 11:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
ez nevetséges, az apám bunkó velem, vert is és nem tiszteli a munkámat se szóval speciel nekem igenis az a jó ha a fiú kedves nem pedig ha lábtörlőnek használ abból nekem elég az apám.persze igen ismerek olyan lányokat akik visszamentek a pasijukhoz aki verte őket-.-'az ilyenek ezt szokták meg talán apjuk miatt és akkor sem tudnak elszakadni tőlük ha akarnak.
2010. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Érdekes ez, mert nekem pl egy "normális, kedves, vicces srác" a párom már egy éve. De ez lehet kortól és érettségtől függ. Mikor tizenakárhány éves voltam valahogy nekem is a macsó pasik tetszettek, de pár csalódás után megtanultam a leckét, és azóta lesz@arom az ilyenek fejét.
2010. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
14:20 akkor legalább te egy értelmes lány vagy:)akiket én ismerek azok nem mai csitrik sőőt,szóval nem kortól függő hanem jellemtől.
2010. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Elég nagy paraszt vagy, hogy így gondolod! Vannak ilyen nők, ez tény, de nem a többség és normális ember nem is tiszteli az ilyet.

A NORMÁLIS, igazi nő abban a minutumban, hogy lekeversz neki egyet, kidob, mint macskát sz@rni!!!

Én soha a büdös életben nem engedném meg, hogy a párom verjen, de még csak azt sem, hogy tiszteletlenül bánjon velem, megalázzon mások előtt!! Az összes ilyen megmozdulása végérvényes szakítást von maga után!!! Ja és ez fordítva is ugyanúgy kell, hogy működjön! Nem tudom, te milyen körökben mozoghatsz, hogy ez a sztereotípia alakult ki benned, de nem szeretnék az ismerősöd lenni, az tuti...

2010. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"z összes ilyen megmozdulása végérvényes szakítást von maga után!!"


Hűűűűűűűűűűhaaaaaa.

2010. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Most mit hűha? Nem téged fenyegettelek/ijesztgettelek, hanem közöltem egy tényt.
2010. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
verés azért nem kell vágom nem arra gondoltam hogy a nőt veri
2010. szept. 30. 16:30
 18/23 A kérdező kommentje:
szerintem meg a legtöbb nő ilyen és nem is nézem őket csak sz.r törlő rongynak mindet egytől egyig de a csávókat is annak nézem sőt
2010. szept. 30. 16:31
 19/23 anonim ***** válasza:
De hát így nem lehet gondolkozni! Akkor egy lány beléd szeret, te meg sz@rba se veszed, és kiábrándul belőled, ott hagy, holott lehet, hogy ő lett volna az igazi, nem? Így nem fog melletted maradni egyetlen normális nő sem, csak az ilyen buta hidrogénezett plázacicák, akik viszont tényleg a pénzedre hajtanak...Vagy te talán éppen erre vágysz?? Ha egy kicsit is értelmes vagy, amint beleszeretsz egy lányba, de úgy igazán, képtelen leszel lekezelően bánni vele, hidd el!
2010. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja és ha egytől egyik annak nézed a nőket, akkor gondolom engem is, pedig nem is ismersz. Úgyhogy ezt kikérem magamnak, leszel szíves engem nem besorolni a környezetedben lévő buta, apakomplexusos pics@k közé!
2010. okt. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!