Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mekkora kamu, hogy a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora kamu, hogy a nőnek normális kedves vicces srác kell?

Figyelt kérdés
Lehet hogy olyan kell, de a nők azt szeretik ha a bunkó verekedős drogos parasztot megváltoztatják olyanná amilyené szeretnék csakhogy ez nem fog menni. Na de ez egy nagy hülyeség hogy nőnek jó fej fiú kell, ez baromság nőnek olyan kell aki mellett alázva van nem?
2010. szept. 30. 11:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

09-30 12:11


Sajnos tökéletesen igaza van.

2010. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak, hogy igaza lenne :( Sajnálom, hogy ti csak ilyen üresfejű plázatöltelékekkel találkoztatok eddigi életetek során. Próbáljatok meg értelmes lányokkal ismerkedni...meg fogtok lepődni!
2010. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
én csak azt nem szeretem ha egy férfi tehetetlen és mindenki eltiporhatja,de azt is csak azért mert nem akarok még egy alakot istápolni,amúgy a másik fél lenézése nálam nem jönne be,ha a pasim nálam beszólna és lábtörlőnek nézne azon nyomban ott hagynám.Nem várok el kényeztetést de azt igen hogy egyenrangúként kezeljen,én is úgy kezelem őt és nem nyomom el.
2010. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!