Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes "döntés"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes "döntés"?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy eléggé bonyolult helyzetben vagyok és a véleményetekre, tanácsotokra lenne szükségem.

2021 nyarán együtt voltam jelenlegi párommal körülbelül 1 hónapig az után szét mentünk igazából ok nélkül. Utánna szeptember -november körül újra együtt voltunk akkor kiderült hogy van neki más is mellettem és utánna elég csúnyán össze vesztünk és megint szét mentünk.

Nekem ott utánna lett egy kapcsolatom nagyon szerettem az akkori páromat de ő nagyon sokat bántott lelkileg, és utólag jött rá hogy hibázott és össze szeretne velem jönni újra... És sokat is változott és tesz ennek érdekében..

Most októberben újra össze jöttünk, azzal akivel már többször is próbáltuk de úgy érzem, hogy bennem valami megtört. Nem érzem azt a nagy lángot iránta már mint amit akkor éreztem...

Nagyon fontos nekem a lelki társam és mindig számíthatunk egymásra de mostanában kiderült hogy folyamatosan hazudik nekem és ma láttam hogy egy lányrol vannak képek a telefonján és takarja a telefonját...

Egyszerűen nem tudom őt elengedni valami megmagyarázhatatlan dolog köt hozzá...

Nektek mi a véleményetek erről az egészről??


Lány 21

Fiú 23



2022. nov. 29. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el mindkettőt, és nyiss új lapot az életedben. 21 éves vagy, előtted a világ, jön még rengeteg csalódás, abba kapaszkodni, aki már megcsalt, átvert, teljesen felesleges, azért, hogy hátha megváltozik, nem fog, az ilyenek ígéretek maradnak. Lépj tovább, biztosan lesz olyan, aki meg is érdemli a bizalmadat!
2022. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Az hogy bolond vagy, minek alázod magad?

Nem tudod elengedni...akarat kérdése!

2022. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak bemagyarázod ezt a ,,megmagyarázhatatlan dolog köt hozzá"-t. Leírtak alapján a párod amúgy is csak kihasznál, valószínűleg ha lenne neki lehetősége rá megcsalna/elhagyna, meghát hozzád úgyis bármikor visszamehetett eddig, nem?

Én nem akarlak basztatni meg ilyenek, sokan kerülnek életük során legalább egyszer ilyen kusza szerelmi helyzetbe nehéz ilyenkor meghozni a jó döntést.

Te azt írtad a párod nem figyel annyira rád mostanában, más lányokról nézeget képeket és te sem érzed annyira a lángot. Ezek már önmagukban elegek egy szakításra.

2022. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a fejedben elő elképzelés, hogy milyen jó lehetne ha... Ez az ami rabul ejtett. Minden más csak képzelgés. Sosem lesz normális kapcsolat ebből.
2022. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"bennem valami megtört. Nem érzem azt a nagy lángot iránta már mint amit akkor éreztem..."

" ő nagyon sokat bántott lelkileg,"

"folyamatosan hazudik nekem és ma láttam hogy egy lányrol vannak képek"


A helyes döntés az, ha kiértékeled, mitől vagy jól, és mitől nem, és azt választod amitől jól vagy. És leszögezed magadban: az érzéseim, amik hozzákötnek, nem biztos, hogy ésszerű talapzaton vannak. Mert ha azon lennének, nem a fájdalmakba vinne bele. A szeretet és szerelmet akarhatod, aki ebben az emberben testesül meg, de megtestesülhet másban, aki téged akar mindenével.


De ehhez te is később nyitott, elfogadó, tiszta lappal kezdő emberként indulj neki, hogy az előző kapcsolataid érzelmi nyomai ne menjenek át a következőbe.

2022. nov. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért jó összejönni és szétmenni? Probléma elöl menekülni. Ha egyszer szét megyünk , többé nem leszünk egy pár. Kapcsolat függő vagy. Pszichológus kell neked. Felejtsd el mind kettő Pasit. 40f
2022. nov. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyes döntés az lenne, ha mimd a két bántalmazó személlyel megszakítanád a kapcsolatot, és pszichológushoz fordulnál, hogy feltárjátok, miért bántalmazó személyekkel alakítasz ki párkapcsolatot.
2022. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, a pszichológus nem ártana, mert annak, hogy ilyen pasikkal kezdesz ki valami oka van.

Mindkettőt tűnjön el az életedből amúgy, mert ilyen viselkedés nincs, ha valaki szeret és tisztel téged.

Nem hazudik és nem csal meg.

És egyáltalán nem a lelkitársad, ez hülyeség, csak erre "fogod" miközben még barátnak sem kellene, hogy legyen...

2022. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Bármennyire is nehéz engedd el. A múltad egy darabja lesz és ez rendben van viszont egy egészséges kapcsolatot boldogságot megérdemelsz
2022. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van, elkellene engednem de hogyan? Van valami az tanácsotok?

Ma találkoztam párommal és azzal állt elő, hogy ne menjünk a városba együtt. Ez csak azért fura mert eddig mindig azon volt hogy a városban legyünk bent a központban. Nem értem hogy ezt miért mondhatta most, nem vagyok féltékeny típus. Viszont a múltkori esetre vissza gondolva lehet hogy ahhoz a lányhoz van köze akiről vannak képek a telefonján...

2022. dec. 1. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!