Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted hogy nyögvenyelősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted hogy nyögvenyelősen megy a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Mitől, mi okozta?
2022. nov. 30. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
(azóta ex) ő generálta :) ezért éreztem.
2022. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció hiánya, vagy nem jó. Unod a párod, nem szereted. Szerintem ennyi épp elég.
2022. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem illettünk össze :) Úgy kellett minden normális kapcsolatos dologért küzdenünk, folyton veszekedtünk, igazából már réges régen szakítanunk kellett volna (vagy inkább, össze se jönni). Nem volt konkrétan "gond", egyszerűen csak nem illettünk össze. Valamiért másfél évig küszködtünk, pedig optimista esetben is max ha az első 2-3 hónapunk volt jó.
2022. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem stimmel érzésem volt..
2022. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Persze, volt ilyen. Régen.
2022. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szóban ő mindig nagyon akarta, tettekben meg ez nem fejeződött ki kb soha. Csak egyszer-egyszer, mikor már nagyon veszve látta a dolgot. Aztán kiderült, hogy társkeresőzik mellettem. Na ezért nem tologatta a mi szekerünket.
2022. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyanez mint 6-nál.

Szóban mindent akart, tettekben semmi nem látszott, de amikor szakítani akartam hirtelen el s akart venni, tehát amikor veszni látott akkor aztán ment a sok vásárlás nekem meg kézkérés, de kapcsklatban ő is tarskeresőzött mögöttem mert kisebbségi komplexusos barom, a korábbi 7 éves "nagyszerelme" mellett is ugyanezt csinalta, és sírt utána, most meg utánam sír.


Nem tanult semmit.

2022. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es: lehet ugyanaz volt a "vőlegényünk", az én kezemet is megkérte, gyűrűt rendeltünk majd egy mondvacsinált okkal lelépett, letiltott. Akkor már megvolt a következő áldozata a netről.
2022. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Nyögök is, meg nyelek is sokat.
2022. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy alakult ha voltak is randipartnerei egyiksem lehetett a legjobb mai napig ki akar békülni és nagyon csicskul. Pedig lassan 1 éve dobtam.

Max szexpartnerei lehetnek most és azok sem a legjobbak mert mindent dobna bármelyik pillanatban ha békülök.


Szemvedjen. Akkor se kéne ilyen ember ha csak ő lenne a földön.

Képtelen nagyszerelmek mellett is korrektségre. Mai napig is hazudik, tagadja a társkeresést. Képtelen egy őszinte beszélgetésre is.

Így járt. Sírjon szenvedjen.

2022. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!