Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbálnátok megmentése ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnátok megmentése ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt,nagyon szeret,de folyamatosan megbant,olyan mintha nem ismerné a normális viselkedest.Sajnos nem látott jó példát. 1000x megpróbáltam helyrehozni. A legutóbbi alkalommal amikor szakítottunk zokogott,hogy ő helyrehoz mindent,megváltozik. Ismét hittem neki 2 hétig nem volt probléma a viselkedésével,de utána ismét hazugság hazugság hátán,tiszteletlen stb.
2022. dec. 1. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert már adtál neki elég esélyt és nincs változás.
2022. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Így is túl sok időt pazaroltál rá. Ő meg nem értékel.
2022. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából én párterápián gondolkodtam vagy valami ilyesmin.
2022. dec. 1. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as


Akkor húzd még az időd...a lényegen nem változtat. A tetteid nézd, ne a szavait.

2022. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5 éve alatt nem változott , nem fog, terápia ide-vagy oda.
2022. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, jól írja az utolsó.

Ha te nem tudtál rá hatni, pedig elvileg van szerelem, akkor szerinted egy vadidegen fog?

2022. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!