Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban melyik a jobb ha a férfi a fönök vagy inkább az egyenrangúság a hatékonyabb?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csakis az egyenrangúság elfogadható. Ilyen férfihoz mentem hozzá.
2022. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Én férfiként nem szolgát keresek magam mellé, hanem partnert.

Igaz, van aki az utóbbit…

2022. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs erre tuti recept.

Ami két embernek kölcsönösen megfelel.

Sok olyan nő van, aki nem szeret dönteni - legfeljebb beleszólni a férj döntésébe. :-))))

2022. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló példáján élve, igen, sokan vannak, akik nem szeretnek dönteni például, és a fontosabb döntéseket ráhagyják a párjukra. Szerintem ezzel nincs baj. Viszont nyilván ha a másik fél téged a cselédjének tart, az sosem oké.
2022. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a férfi szükségét érzi, hogy domináljon, a nő meg nem szereti a felelősséget vállalni, akkor ideális előbbi. Mármint abból a szempontból, hogy a kapcsolat legalább egy ideig működik


Egyébként hatékonyabb a kapcsolat, konszenzus van, ha mindkét fél magáénak érzi a közös döntéseket, és esetleg bizonyos területen az egyik fél jobb rálátása érvényesül.

2022. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
No dontson. 35f
2022. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Bizonytalanabb bénább nő mellé nem árt egy erősebb vezető jellem aki van olyan értelmes hogy nem él vissza a "fölénnyel".

Habár karakán pattogós nők se csicskákba lesznek szerintem szerelmesek.

Kell vmennyi férfi dominancia szerintem, ami adodhat akár intelligenciábol is, vagy értelmi képességekből is, vagy simán tudatosabb határozottságból is, céltudatosságokbol is, pénzből is stb.

2022. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
“Egyenrangúság” kell a nőknek, ami egyrészt természetes, hogy nem nyomjuk el a másikat. De a férfinek kell dominálnia és nem mindenben egyen rangúan dönteni. Mert ha túl egyenrangúak vagytok akkor egy idő után férfiatlannak fognak titulálni és otthagynak.
2022. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!