Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy folyton csak...

Hogy lehet hogy folyton csak hizom pedig alig eszem?

Figyelt kérdés
Nagyon elhíztam. Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek. Az idei évet kezdtem 90 kgval kb. Nem eszem sokat mert napi 1x nagyon max 2x eszem mert nincs időm rá. De akkor se sokat. Most kedden voltam 111kg de szombatra már 114kg. 22 éves vagyok és 180 cm lány.

2021. aug. 29. 10:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképp menj orvoshoz. A 111 és a 114 kg-t éhgyomorral mérted, reggel rögtön felébredés után? Persze a súly ingadozhat valamennyit, szóval most nem tudom, hogy az a 3 kg mennyire valós hízás. Mindenesetre mit jelent az, hogy nem eszel sokat? Miket eszel, mennyit? Érdemes lenne pár napig kalóriát számolnod, hogy kiderüljön mennyit eszel. Ha pedig tényleg keveset eszel és hízol, mindenképp menj orvoshoz!
2021. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%

Elsőre orvos, 3kg hízás 4nap alatt nem normális.

Ha egèszséges vagy írj.

Ha nem akkor mindegy mit tanácsolunk.

2021. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
92%
Ez egyáltalán nem normális, lehet, hogy hormonális problémáid vannak, úgymint pajzsmirigy alulműködés, PCOS, inzulinrezisztencia. Sőt, ezek szinte biztosan, ha már nem cukorbeteg vagy... A helyedben elmennék egy magánorvoshoz, mert sztkban ezeket tuti senki nem fogja neked rendesen kivizsgálni.
2021. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
66%
Utolsó vagyok : továbbá a koplalás marhára nem célravezetó, mivel a szervezeted elkezd tartalékolni, lassul az alapanyagcseréd, és ha utána kicsit is többet eszel, jobban fogsz hízni. És az inzulinrezisztencia kialakulását is elősegíti.
2021. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Mindent rosszul csinálsz. Naponta legalább ötször kell étkezni (keveset). Te viszont csak 1-2 alkalommal eszel, akkor viszont csak te érzed kevésnek, valójában sokat eszel.
2021. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
90%

Sportolj!

A sporttól jobb lesz, hidd el.

2021. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Lehet menzesz előtt van, vagy ovulál. Ekkora túlsúlynál teljesen természetes a +3 kg. Ne hozzátok már rá a frászt rögtön.
2021. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%

180 centiméter magasan 114 kg??? Azta k...! Jó nagydarab vagy!

Azt is kéne tudnunk, mit dolgozol! Irodisták gyakran elhízottak, mivel egész nap ülnek és még munka után is a TV előtt ülnek otthon, és semmit nem mozognak...

Egy orvost mindenképpen keress fel, de azért azt tudnod kell, hogy te csinálsz valamit nagyon rosszul, hogy így elhíztál!

A 90 kg is sok volt, de akkor még egyszerűbb lett volna tenni a fogyás érdekében...

2021. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Kezdj el étel és italnaplót írni, minden grammot és millilitert jegyezz fel!

Aztán lepődj meg, hogy mennyit eszel, mert 25 kg-ot fél év alatt csak 3 módszerrel lehet felszedni 1) rohadt sokat eszel és meghízol, 2) rohadt sokat edzel és eszel és izmosodsz, 3) rohadt sok vizet tart vissza a szervezeted.

A 2-3-as opció feltűnt volna neked

2021. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Mielőtt ellátjuk hasznos tanácsokkal tényleg jó lenne tudni,hogy egészseges e ?


Mert ha beteg akkor még jobban elb@szhatja magát! Arra pedig a legkevèsbé sincs szüksége.

2021. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!