Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit takar a párkapcsolaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takar a párkapcsolaton belüli nem erőszak? Mikortól számít annak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 2. 00:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű.

Ha a nő azt mondja nem akar, de te erőszakkal mégis magadévá teszed, az párkapcsolaton belüli megerőszakolásnak minősül, és büntetendő cselekedet.

2022. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha megmondom h ma ejjel nem akarok semmiféle együttlétet és ő elkezd ujjazni h “hatha meggondolom magam” az az? Akkor is az, hogyha raszolas utan abbahagyja?
2022. dec. 2. 00:45
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Nő vagyok
2022. dec. 2. 00:45
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

"Nem akarom."


Minden, ami ez után történik, az már az. Igen.

2022. dec. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha az egyik fél nem akarja, nemet mond és ennek ellenére a másik fél nem hagyja abba az bizony erőszak.


Nyilván egy kapcsolatban az ilyen közeledés a másik felé nem erőszak, akkor se ha jelezte egyszer, hogy nincs pl épp kedve vagy nem ér rá, mert simán be lehet ilyesmire indulni és lehet egy vad szex. Ilyesminèl a probléma szerintem az, ha másodszori nemleges jelzésre sem áll le az illető és erőlteti annak ellenére is.

2022. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

"az ilyen közeledés"


Szerintem az pl elnézhező ha közeledik a másik persze legjobb lenne, ha egyből abba hagyná, de én biztos vagyok benne hogy minden kapcsolatban megesik az ilyen idővel, hogy közeledsz a másikhoz és épp azt mondja, hogy ne most.. de nem hagyod egyből békén hanem simogatod, hátha.. de szerintem ezt lehet csak én látom így..


Én személy szerint első nemleges válaszra abbahagynám, de nem gondolnám erőszakna az ilyesmit, ha valaki be van induva a másikra és mondjuk kétszer kell jelezni hogy most nem.. (persze azt felveti, hogy kicsit tiszteletlenség)

2022. dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet hozni a másik kedvét úgy is, hogy amúgy nem éli meg erőszaknak és nem kell rögtön leteperni. Puszilgatással, ölelgetéssel, akár beszélgetéssel is. Egyértelműen meg kell húzni a határt, mi az, ami még belefér a "próbálok hangulatot teremteni" helyzetbe és mi az, ami már nem. Az ujjazás a "nem akarom" után szerintem ezen egyértelműen bőőőven túl van.
2022. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár én ugye simogatást említettem, nem azt hogy azt mondja nem, majd elkezdem ujjazni, hogy hátha mégis.. mert az már egy rohadt pofátlan dolog mielőtt valaki félreértene.
2022. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7


Igen pont erre gondoltam, csak nem sikerült jól megfogalmazni. Hogy simogatás beleférhet hátha, mert ilyen simán lehet.. nem vagyunk robotok.

2022. dec. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%

Én, férfiként, már nem tudom.


Itt, a Gyakorin olvastam, hogy már sokak szerint az is baj, ha szex közben húzom a csaj haját, vagy rácsapok a popsijára, vagy engedélykérés nélkül dugom a hüvelykujjam a tojólikába.

2022. dec. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!