Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 2 éve vagyunk együtt. Rengetegszer megbántott, kihasznált és szörnyen bánt velem. Én ezeken a dolgokon megpróbálom túl tenni magam, mindent beleadok hogy működjön. Van egy dolog azonban, amin viszont nem vagyok képes túl tenni magam.

Én nem tudom mi erre a megfelelő kifejezés, de én úgy érzem erőszakot követett el ellenem; Nagyjából másfél éve voltunk már együtt, amikor a szexuális életünk úgymond megritkult, nem kívántam a páromat, mert ahogy viselkedett velem egyszerűen taszított. Ahelyett, hogy változtatott volna, ő ezt úgy reagálta le, hogy gonoszkodott velem, mint egy kisgyerek, és azt mondogatta, hogy biztos azért nem akarom, mert nem szeretem. Ezt addig csinálta, amíg végül bele nem egyeztem. Ő tudta, hogy az aktus fájni fog nekem így, de úgy tett mint aki ezt nem veszi észre, később pedig állította, hogy nem tudta hogy fáj nekem. Ez hónapokig ment így, míg végül szakítás-közeli állapotba kerültem. De amikor a beszélgetésre került a sor, ő sírt és ígérgette hogy megváltozik értem, én pedig elhittem.

Azóta tényleg igyekszik, és úgy bánik velem, ahogy azt az elejétől fogva kellett volna tennie. Kedveskedik és türelmes. De kezd belefáradni, hogy nem kap érte semmit. Mert én nem vagyok képes lefeküdni fele, sem megcsókolni, pedig neki irdatlan mennyiségű fizikai érintésre lenne szüksége, de én nem vagyok rá képes. Sose voltam az a fajta, és így már főleg nem.

Beszélgettem erről a családommal és a barátaimmal. Utóbbiak szerint már réges-rég szakítanom kellett volna, míg édesanyám szerint egyszerűen túl kéne tennem magam ezen. De mégis hogyan?



2021. okt. 15. 12:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

Szakits, tiltsd le mindenhol azt csa... Nem tudom h mire varsz, egyszer tenyleg megeroszakoljon? Vagy hogy jol megverjen?

Amugy menj el pszichológushoz mert nagyon nagyon nem tiszteled onmagad, en engem mar az bosszant hogy mennyire gyamoltalan szerencsetlen vagy

2021. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Kiölt belőled mindent. Mit vártál, hogy ezek után a tested majd engedelmeskedik az elmédnek, hogy magadra erőszakolod ezt a kapcsoatot?

MInek?? Mert ígért fűt-fát? Felesleges.

Ez soha nem fog működni. Kérlek, ne kínozd magad! Hány éves vagy, hogy ennyire meg akarod menteni?

A barátaidnak igaza van... szakíts.

2021. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
hallgass a barátaidra
2021. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, együtt élünk. Nem állok készen rá hogy szakítsak vele.
2021. okt. 15. 12:41
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!

Nem illetek össze, nem tudtok kommunikálni, ha az elejétől rosszul bánt veled, akkor nincs miről beszélni. Miért csinálod? Az rossz kifogás, hogy szereted.. Mit, jól néz ki?

Megmondod, hogy ennyi volt, és majd lesz, akivel boldog lehetsz, ő nem az! Az éremnek 2 oldala van, ő sem boldog melletted, ebben biztos lehetsz.

2021. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
4-es Miért nem? Szarból nem lehet várat építeni!
2021. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Aldozatot csinaltal magadbol es a masikon kered szamon. Ez nem lesz maskepp a kovetkezo kapcsolatodban sem. A sracot dobd ki, te pedig menj el egy pszichologushoz, lesz munkaja nem keves.
2021. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Valahányszor elhatározom magam, mindig történik valami ami miatt úgy döntök, hogy meg kell próbálnom újra.

Vagy édesanyám győz meg róla, hogy érdemes esélyt adnom neki, vagy ő csinál valami olyat, amitől újra reménykedni tudok.

2021. okt. 15. 12:45
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

20 éves vagyok, együtt élünk. Nem állok készen rá hogy szakítsak vele.


Hat akkor kussolj es nyeld le!


Nem ertem minek irsz ki kerdest ha ugyse csinalsz semmit. Eskuszom az ilyen magadfajta semmiekello tanacstalan tini lanyok miatt tart ott a vilag ahol...


Toled latja hogy elnyomhat, megalazhat, semmibe vehet, megeroszakolhat egy not, aztan mar az lesz az alap, igy neveli fel a gyermeket aztan a gyermeke meg elnyomja majd a te gyereked...


Komolyan mondom, kezeltesd magad!

2021. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez is erdekes. Ahhoz, hogy dugjatok mar felnott vagy, de ahhoz, hogy szakits, ahhoz nem. De anyukad meg nem avatkozhat kozbe, mert akkor eppen megint felnottnek erzed magad. Mi lenne, ha kifogasok helyett azt cselekedned, amit kell? Elmondta anyukad, elmondtak a barataid, te is tudod mit kene tenni. 20 evesen vedd mar fel a felnottseg fonalat es amit meg kell tenni, azt meg kell tenni.
2021. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!