Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha együtt fogjuk tölteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha együtt fogjuk tölteni a Szentestét?

Figyelt kérdés

Kezd aggasztani, hogy a párommal, akivel 10 éve együtt vagyunk, és együtt is élünk, még sosem töltöttük együtt a szentestét. Se a karácsonyt. Mindenki a saját családjával van. Én nem engedek abból, hogy az én családommal legyek (legyünk), ő meg szintén otthon akar lenni az ünnepek alatt. 200 km-re laknak egymástól a családjaink.

Elmúltunk 35 évesek. Nem gáz ez?



2022. dec. 3. 01:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha nagyjából mindenki elégedett a helyzettel, akkor nem. De a kapcsolatfüggő, párjukhoz kínosan tapadó horda az én válaszomat le fogja szavazni, te meg kapni fogod a beszólásokat, miszerint éretlen vagy, gyerekes vagy, idióta vagy, nem való neked párkapcsolat stb.
2022. dec. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint nem. Ha 10 éve együtt vagytok, már saját családotoknak kellene lenni, és nem azon veszekedni, hogy mikor hova mentek.
2022. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek ez nem okoz problémát, akkor rendben van.
2022. dec. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Neked megfelel?
2022. dec. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten akarjátok, akkor igen. Ha egyikőtök nem, akkor nem.
2022. dec. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Te nem engedsz abból higy anyuciékhoz menj. Kérdem én, akkor ő miért engedjen ?
2022. dec. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ebből soha nem lesz együtt karácsony. Minket saját szüleink mondták hogy együtt vágytól ez a tietek.
2022. dec. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez rendkívül fura, de ha nektek megfelel, akkor ok.
2022. dec. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, hogy a családjaitokkkal akartok lenni Szenteste, az önmagában nem gáz, de az, hogy ennek következtében nem tudtok együtt lenni és nektek ez tulajdonképpen megfelel, szerintem elég egyértelműen mutatja, hogy nem vagytok túl fontosak egymás számára.


A család fontosabb, mint ti egymásnak, ami felnőtt párkapcsolatban de, gáz. Persze, szeressétek a szüleiteket, de ti ketten elvileg már saját család lennétek, még jó, hogy nincs gyerek, gondolo nen is akartok.

2022. dec. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem néztek ki egy napot amikor meg egyutt vagytok?
2022. dec. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!