Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! leginkább 30-as, vagy idősebb korosztály. A párkapcsolatban történő hazugságok mennyire fogadhatók el, A hazudozó fél érezheti úgy hogy ez az egyetlen megoldás, és van-e az a pont, amikor ezek után teljesen őszintének kell lenni?

Figyelt kérdés

Én vok a férfi. Nyolc éve vagyunk együtt, párom intelligens, és szociálisan is nagyon érzékeny nő. Hat év után derültek ki dolgok, amik szerint sokmindemben hazudott a múltjából, és a közös időnkben is egyaránt. Ezek között van olyan a múltjából, ami miatt én hamis képet kialakítva róla szerettem bele. Nem lett volna erre szükség, a múlt az múlt. De úgy érzem, elvette annak a lehetőségét, hogy én dönthessek a kapcsolat kialakulásárol részemről. Nem szeretném a konkrét dolgot leírni, hosszú lenne, az érzést és lényeget tekintve ennyi is elég . Emiatt én a jelenünkben olyan megalázó helyzetbe hoztam magmm más személy előtt(biztos tovább adta másoknak is), ami iszomyatosan gáz, és amit nem tettem volna, ha nem hazudik erról. Azóta párom beismerte a hazugság egy részét, de ez így sem életszerű, a teljes igazságot nem hajlandó beismerni, mert neki az megalázó lenne nagyon. Ezen a súlyos dolgon kívül hazudozott és titkolózott nekem másokkal való viszonyárol( nem szex), elferdítve teljesen más értelmet adva kibeszélte a kapcsolatunk hullámvölgyeit lelki társsal, akit ezzel félrevezetve szerzett empátiát tőle. Sok homályos pomt van, amikről nem tudom mi történt valójában, mert sokat hazudozik.

Én két nap múlva költözök el tőle, egyenlőre panzióba.

Nem akartam mást, csak hogy nyíljon meg, legyen őszinte és kezdjük nulláról. Ő erre most sem képes, allítja h már nem hazudik, higyjem már el.

Létezik, h valaki képtelen legyen elismerni a hazugságait még ha erre rá is megy a kapcsolat?


2022. dec. 3. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Röviden? Igen, létezik ilyen ember sajnos. Szinte már maga sem tehet róla, hogy nem őszinte, talán önmagával sem az, ismerek ilyen embert közelről.
2022. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem az a kérdés, hogy hazudik vagy sem, hanem hogy miért és miről.


Nyilvánvalóan megcsalás után például semmilyen olyan opció nincs, hogy az illetővel maradok. Nem, nem azért, mert hazudott, az már csak hab a tortán, hanem mert monogám kapcsolatban állapodtunk meg, ami, nos, addig a pillanatig tart, amíg csak ketten vagyunk benne, utána automatikusan megszűnik létezni a szememben, akár elmondja, akár én derítem ki.

2022. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem megcsalás a téma lényege. Érzelmi megcsalás persze van benne, de nekem a hazugságok fenntartása a probléma.mert így lehetetlen megbocsájtani, továbblépni.
2022. dec. 3. 10:14
 4/11 A kérdező kommentje:
1-es, nehéz ezt elfogadni.
2022. dec. 3. 10:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez az a kérdés, mint hogy miért nem tud ez a szerencsétlen ország normális életet élni? Senki se tudja, mert a kérdés nagyon általános.


Lennél szíves legalább azt az egy sztorit leírni, ami miatt most költözöl.

2022. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Öszimtén nem szeretném ide kiírni. Egyébként mindenenestől egyben döntöttem szakítás mellett. És hát nem is a sztori miatt, hanem hogy semmiképp nem hajlandó trljes őszinteségre. Csak maga miatt.
2022. dec. 3. 10:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez az őszinteség dolog elég nagy hazugság. Nézz magadba és figyeld meg mennyit hazudozol nap, mint nap.
2022. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7es. Igen, vannak mindenkinek hazugságai. De van különbség hazugság és hazugság között.
2022. dec. 3. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs. A hazugság hazugság. Ne próbáld elvenni az élét. Lehet, hogy rád reagál, lehet magától ilyen. A kérdésből nem derül ki, mert nem mondasz konkrétumot. Sokan azért hazudnak, mert nem tudják az infot, amire reagálni kellene, ezért kiegészítik azokat a hiányokat, amit szükségesnek éreznek.
2022. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kilences. Van különbség.

Egyik pl: megetted az ebédet amit csomagoltam neked? Igen. ( pedig n esett jól, meghagytad a felét.

Másik pl. Annak idejen az igazából nem egyéjszakás kaland volt, hanem megerőszakolt. Csak egy csókig mentem önként.

A valóság pedig: mindenben benne voltál, akartad, és csak a behatolás után mondtad h hagyja abba mert fáj. Ő részegen már nem állt le ezért tiszta véres lett a nunid és ezért biztos hogy megalázva érzed magad. Ez is erőszak, csak nem olyan mint állítottad.

Van különbség

2022. dec. 3. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!