Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közösen rengeteg pénzt elköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösen rengeteg pénzt elköltöttünk már a lakásra, csak ezért vagyok az idióta párommal együtt, de nagyon nehéz már azt hazudni, hogy szeretem, hogy lehet kibírni?

Figyelt kérdés
Anyagiak miatt vagyok csak vele, ki nem állhatom ezt a marhát, de azért lefekszem vele (meg mással is, különben már rég fejberúgtam volna), meg igyekszem úgy tenni, mintha minden rendben lenne. Egy túlérzékeny, kontrollmániás idióta, de legalább jól keres, ha már másra nem jó. Hetente lottózok, hátha megnyerem, de sajna hiába eddig.
2022. dec. 3. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Inkább dolgozz sokat!
2022. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

43.949.268 az 1-hez az esélye, hogy jövő héten is aláfekszel.

Szerintem szokj hozzá, hogy ez a sorsod.

2022. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Legalább nő vagy, szóval itt is támogatóan meghallgatnak majd téged.
2022. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Légy őszinte vele és szállj ki a kapcsolatból.
2022. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
szedj össze valamennyi pénzt, aztán lépő
2022. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En nem bírtam, mondjuk ő még anyagilag is egy nulla volt, en kerestem többet. Én vagyok a nő.

Én mondjuk nem csaltam meg, de közös ingatlan sajnos volt, es rengeteget költöttem arra az idiótára meg a családjára. Meg hazudtam neki, hogy szeretem. Már nem is tudom, miért. Otthagytam minden hiszti ellenére. Adossaggal kezdtem újeletet, de ma hitelmentes saját lakásunk lett a masodik férjemmel es 2 szép gyerekünk, 8 ev alatt. Van remény újrakezdeni.

2022. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!