Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok vagy inkább elköltöznétek?

Figyelt kérdés
Elég összetett a dolog, de megpróbálom összefoglalni azt ami a fejembe van.. Együtt élek a férjemmel és a kisfiunkkal vidéken. Úgy érzem viszont, hogy a férjemmel már nem olyan a kapcsolatunk, mint régen, sokszor veszekszünk, és már szerelmesnek sem érzem magamat.. Szeretem, mert a gyerekem apja, de ennyi. Sokszor inkább már csak idegesít és ezt borzasztó megélni. Úgy érzem ezt a tipikus vidéki mentalitást tartja jónak, vagyis a nő a cseléd otthon, ő csináljon mindent, és még a gyerekkel se foglakozik túl sokat.. szereti, de sose fürdeti, pelenkáztatja, mindenből kivonja magát. És talán emiatt is, de nagyon elhidegültem tőle. A másik, hogy én szeretnék visszaköltözni nagyvárosba, úgy érzem ott több lehetőség lenne munkába visszatérni és a gyermekemnek is a jövőjét megalapozni. Sajnos a vidék iszonyatosan kezd leépülni, nem szeretném, ha itt kellene felnőnie a gyerekemnek. De a férjem kijelentette, hogy ő semmi áron nem költözik el innen. Ti mit tennétek a helyemben? Fogjam a gyereket és költözzek el városba ahogy én szeretném és úgy gondolom a gyerekem érdekét is ez szolgálja vagy várjak még és lássam meg, itt milyen jövő vár ránk? Attól félek, hogy itt normális munkahelyet sem fogok találni magamnak, szinte semmi lehetőség nincsen. Emellett azért az egyedül sem szeretnék megöregedni, milyen esélyem lenne új párt találni magamnak anyukaként? 26/N

2022. nov. 28. 12:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Jó reggelt, ezeket mind meg kellett volna beszélni házasság, pláne gyerekvállalás előtt...


1. Fogsz segíteni a pelenkázásban? Igen vagy nem. Ha igent mondott, hajtsd be rajta az ígéretet, ha nemet mondott, miért is neki szültél? Ha meg se kérdezted, akkor...

2. Hol vállaljunk gyereket, hol éljünk? Ezt se beszéltétek meg? Amúgy van már home office, lakhatsz vidéken úgy, hogy nagyvárosi cégnél dolgozol.


Én meg csak itt sajnálkozom magamban, még kárörömhöz sincs kedvem, hogy ennyire ellehetetlenülnek kapcsolatok már 1 gyerek után is, miközben 1 gyerek még semmi, 3-4 az igazi. Odáig el se jut a sok gyerekét egyedül nevelő anyuka.


f

2022. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
A gyerektervezes nem abbol all, hogy mostantol vedekezes nelkul dugunk. Amikor megismerkedtetek, akkor mik voltak a tavlayi terveitek? Falu, varos, kulfold? Vagy mindegy, majd alakul valahogy? Na az utobbi az nem dontes, hanem egy idozitett bomba a jovore. Nalatok most robbant. Amugy igen, ez a kapcsolat mar most sem mukodik, a szeretet nem eleg, ha nincs mogotte tartalom. Koltozz nagyvarosba, ott jobbak az eletkorulmenyek, es tobb a lehetoseg is. A gyerek erdeket nezd. Az apjabol pont eleg lesz neki annyi, hogy neha meglatogatja a tanyan.
2022. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

Gondolom esküvő ki lett posztolva facebookra, de jó, lehetett villogni a barátnők előtt.

Hát ez az ára.

2022. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
gondolom volt 100 match-ed tinderen es sikerult ot valasztanod mind kozul... taps
2022. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy az élet minden pontját lefektettük, én szerettem volna esélyt adni a vidéki életnek, de nem vált be, nem szeretek itt lakni, ez sajnos gyerektől függetlenül is előjött volna úgy gondolom. Úgy érzem nagyon különbözőek vagyunk etekintetben a férjemmel és vágyom a nyüzsgésre, ő nem. Engem megnyugtatna a tudat, hogy tudom választhatok több oviból, suliból, munkahelyből. De ha felhozom a költözést, mindig azt kapom, hogy ezzel hagyjam őt békén, de szerintem nem gondolja, hogy képes lennék a gyerekkel elköltözni, akkor lehet meggondolná magát, mert szerintem ő még szeret engem annyi, a gyereket meg pláne. Nem szeretnék egyből elválni én még szeretném megmenteni a kapcsolatunkat, csak jelenleg olyan kilátástalannak látom az itteni életkörülményeket és ez ver igazán éket közénk..:( Ti mit tennétek a gyerek jó életének fenntartása szemszögéből? Itt lehet csak egy boltba mehetnék el dolgozni, de nekem nem ez az életcélom..
2022. nov. 28. 13:06
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Az látszik, hogy te ezt a helyzetet nem tudod elfogadni és ha maradsz, akkor csak tönkreteszed vele az életeteket.


Ha van elég megtakarításod vagy szülői segítséged, akkor keress munkát a városban, keress bölcsit a gyereknek és költözz el. Próbáld ki, hogy az milyen, hogy legyen összehasonlítási alapod, hogy mit szeretnél.


Nem kell véglegesen, nem kell dühöngve, de ne maradj benne egy olyan helyzetben amit gyűlölsz. Ezt a gyerekvállalás kapcsán én is megtapasztaltam, nem váltottam munkahelyet babatervezés alatt, annyira magam alá kerültem, hogy terhesen váltok…

2022. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Koltozz el, kezdj új életet, ahol jobb esélyei lesznek mint neked mint a kicsinek, az apja meg maradjon ott ahol van.
2022. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Itt az apa van beszukulve. Nem foglalkozik a gyerekkel, nem is erdekli, hogy milyen nehez lesz neked, meg a gyereknek, az o megszokott videki elete az alap, minden mas csak utana johet. Ha megnezed, pont az ellenkezojet csinalja, mint amit kommunikal. Szoban persze, hogy szeret, de amikor tenni kene, hogy neked jobb legyen, akkor semmire nem hajlando. Se a gyerekkel nem foglalkozik, se veled. Ha nem mondana, akkor mibol gondolod, hogy szeret? Akkor pedig tedd melle, hogy mi mindent NEM tenne meg. A vegen szerintem eleg minuszos lesz a szamla. En az elkoltozest terveznem, az ilyen embernek nem valo csalad, nem tud mit kezdeni vele, azon kivul, hogy elmondhatja, hogy kipipalta az eletcelt. Megvan a matchbox, kirakta a polcra, de jatszani mar nem jatszik vele. Nincs kedve. A szerelem nem ilyen.
2022. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy mert bármi van neked gőg fájni de ez az az eset amikor nincs jó döntés
2022. nov. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Én nem értem ezeket a válaszolókat. Te mentél hozzá ehhez az emberhez, te költöztél vele vidékre és te szültél neki gyereket a férjed és a körülmények ismeretében. Most hirtelen meggondolod magad, és elszakítod az apjától a gyereket, az apát a gyerektől, mert te nem vidéken akarsz élni? Hát ez az a típusú helyzet, amit előzetesen kellett volna átgondolni. A te kényelmed a fontosabb vagy hogy a gyerek a családjában nőjön föl? Szerintem nem kérdés. Van az a döntés aminek a következményeit vállalni kell. Mintha valami rajzfilmből jöttél volna, komolyan. Ideje felnőni.
2022. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!