Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Frissen összeköltözött pàrok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frissen összeköltözött pàrok, mennyit vagytok együtt napi szinten, hogy megy az együttèlés?

Figyelt kérdés

Pàrom ès èn most költöztünk össze nem règ, ő évekig élt egyedül ès csak rövid kapcsolatai voltak, nekem hosszúak. Olyan mintha sokszor nem kívànnà a tàrsasàgomat, mintha túl sok lenne neki, hogy mindig ott vagyok. Reggel talàlkozunk 10 percre kb. Ès munka utàn 7-10 között és együtt alszunk.De ìgy is gyakran kimegy este a nappaliba TV-zni nélkülem. Plusz èn többet vagyok otthon, ő inkább a haverokkal lógós fajta.


Ti mennyi időt töltötök együtt naponta? Milyen volt, mikor összeköltöztetek? Azonnal zökkenőmentes volt minden?



2022. nov. 27. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi előtte is kicsit már úgy voltunk, mintha együtt élnénk, annyit voltam nála. Úgyhogy nem okozott nagy meglepetést egyikünknek se az összeköltözés. Közülünk szerintem inkább én szoktam időnként úgy érezni, hogy jó lenne kicsit egyedül, kis énidő. Biztos amiatt, mert előtte jónéhány éve én éltem egyedül, a saját "játékszabályaimmal".

A lényeg, hogy nem gond, ha kicsit külön is akar lenni, ezt ne vedd magadra. Kell az az idő neked is, hidd el - ha mást nem, ügyesbajos (szőrtelenítés és társai) dolgokra. Nekem pl az is jó érzés, hogy ha itthon van, hallom hogy tesz-vesz, vagy épp lolozik :D a tudat jó, hogy itt van körülöttem. Próbáld kicsit te is így nézni. Minőségi időre is szánjatok energiát, de nem kell feltétlenül minden egyes percet együtt tölteni.

28N

2022. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ő megszokásból is lehet ilyen, hiszen sokat volt egyedül és alkalmi kapcsolatban nem kell más erzeseivel foglalkozni, mint ha a párod az illető.

Nem mondom, hogy feszt egymás közelében kell lenni, de ha már a Tv-t nézi akkor miért nem együtt teszitek, vagy együtt foztok hétvégente, akármi tényleg, ami arra jár ki, hogy jobban osszecsiszolodjatok.

Bár szerintem alap, hogy ha párkapcsolatban vagyok, akkor inkább vele töltöm el az időm, mint a haverokkal (az megint más, hogy egyszer-kétszer te is ott vagy vele).

De ha ennyire zavar, hogy ő inkább velük van, menj el a baratnoiddel valahová.

Viszont ha ezt továbbra is fogja csinálni (vagy még rosszabb lenne a helyzet, pl haverok nálatok minden hétvégén) hogy minden előrébb van mint te számomra ez elgondolkodtató lenne és elmondanám neki, hogy ez így sehogy se jó.

Aztán ha nem valtoztat viselkedesen akkor bye-bye, mert nem a lakotarsa vagy, hanem az élettarsa.

2022. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!