Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a szakításon gondolkozom?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a páromba ezt előre leírom. Szinte mindenben egyetértünk, nagyon jól megtudjuk beszélni a dolgokat, szinte tökéletesen összeillünk, de…

Vannak dolgok amiket szeretnék a kapcsolatomba ha jelen lennének, meg vannak olyan tényezők amiket nem. Ilyen nem kívànatos tényezőkből elég sok van, sajnos. Számomra nem elfogadható az ellenkező nemű barát. Nekem nincs és az elején azt hittem neki sincs. Majd kiderült, hogy nem merte elmondani. Aztán mikor felugrik a barátjához nem elérhető telefonon órákig. Mindennap iszik. Ma is, holnap is buliba lesz. Nem akar semmit tenni, hogy távkapcsolatból egy normális kapcsolat legyen. Nem akar velem albérletbe jönni. ( Azt mondja, hogy de akar, viszont én a tettekben hiszek.) Állandóan Snapchat, Instagram, Facebook, Twitter, TikTok-on lóg… Nekem az ivászat, buli, meg ezeken az oldalakon való lógás nagyon idegen. Az eddigi párjaim nem éltek ilyen dolgokkal és tanácstalan vagyok. Nekem ezek ilyen mértékben nem elfogadhatóak. Próbáltam vele beszélni, de nem érti ezzel mi a gond. 24 évesek vagyunk. Szerintetek?


2022. dec. 4. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2022. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Kezdjük ott, hogy aki minden nap iszik, az alkoholista, igen akkor is, ha ez egy pohár. Távkapcsolatban vagytok, ő ezen nem akar változtatni, éli világát, nélküled.
2022. dec. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pia és sok buli kizárt.
2022. dec. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Èn is elgondolkoznèk ezen. Ha elmondtad neki hogy tèged ez zavar ès nem próbál kompromisszumot kötni az baj.
2022. dec. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A "De" előttig minden lényegtelen...
2022. dec. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

24 évesen már nem ott kene fejben tartania, mint egy 16 évesnek.

Egyértelműen alkoholista, plusz már a kapcsolat kezdetén hazudott azzal, hogy nem mondta meg, hogy van egy fiú legjobb barátja. Mondjuk nálam az ellenkező nemű legjobb barat 17 éves korban is kizáró tényező volt. Erre jön meg a távkapcsolat, hogy nem akar haladni és össze költözni, illetve a rendszeres bulizás. Én őszintén megértem, hogy miért fontolgatod a szakítást. Én nem csak gondolkoznék rajta, hanem meg is lépném.


24N

2022. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek én sem jósolok nagy jövőt. Egyébként én ezért kerestem régen pár évvel idősebb társat. A fiúk tovább elvannak gyerek szerepben, mint a nők.
2022. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is normális, többet ér neki a buli és a pia, hiába beszéltél vele, úgyhogy felejtős.
2022. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Jogosan merült fel benned a gondolat,szerintem is...Nem úgy tűnik, hogy az illetőnek komoly szándékai vannak feléd.
2022. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!