Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mas pasik is ezt csinaljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas pasik is ezt csinaljak? Szakitason gondolkozok 7 hetes terhesen.

Figyelt kérdés

Mar a kapcsolatunk elejetöl vannak sajnos ilyen jellegü problemaink. Regen duci voltam, es önbizalomhianyos. A baratom pedig a nagyon vekony lanyokat szereti. En 166 cm vagyok es 62 kg, tehat normal testalkatu, sportos, de nem vekony. Volt jo par dolog, amivel megbantott, es beszeltünk erröl sokat, megkertem, hogy ilyeneket ne mondjon, mert tönkreteszi vele az önbizalmamat. Mindig bocsanatot kert, kevesebb ilyen elszolasa volt, de attol meg törtent nehany ilyen. Par hete kiderült, hogy terhes vagyok. Meg erzekenyebb, mint amugy. Olyanokat mondott az utobbi par napban, hogy tornaznom kellene, mert aznap sokat ettem. Szerintem nem volt sok, pont mert hanyingerem van, szerintem meg az 1800 kcal sincs meg naponta (dietetikus vagyok, nem csak ugy mondom). Amugy heti 5-6 x tornazok, de most a hanyinger miatt csak a seta megy, es ö ezt pontosan tudja. Lattunk egy kicsit duci anyukat, aki a 3. gyerekevel varandos, öt is leszolta, es mondta, hogy azt nem szeretne, hogy igy nezzek ki. Es meg volt jo par ilyen, teljesen lehuz, egyaltalan nem a babara koncentralok, hanem teljesen magam alatt vagyok emiatt. Fontolgatom a szakitast.


Regebben olyanok voltak, hogy tök szep csinos nöket lefikazott, hogy neznek ki. Vagy olyasmi testalkatu lanyokra mondta, hogy hat igazan fogyhatnanak. Meg hogy Showbert Norbinak igaza van, tenyleg azert megy tönkre sok hazassag, mert a nök nem fogynak le a terhesseg utan... En nem akarom eveken at ezt hallgatni, inkabb vagyok egyedül.


2021. dec. 7. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
SHOWbert Norbi lol. Kamucska, remélem.
2021. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem kamu sajnos...
2021. dec. 7. 18:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem kamu, akkor legyen már több önbecsülésed ennél és ne viseld már el ezt a bánásmódot
2021. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennek minek akarsz szülni?...
2021. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett baba?
2021. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Szakítás, abortusz, boldog élet.
2021. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Te ennek a beteg felszines allatnak fogsz gyereket szulni ?! Tudod mit , nem is hibaztathatom ezek utan ezt az allatot , csak teged!!! Kizarolag teged! Tudod mennyit fog valtozni a tested terhesseg alatt vagy csak szimplan mert oregszik az ember ?! Nem vagy normalis ! Ott fogsz allni terhesen vagy egy kisgyerekkel egyutt , eguedul . Nem baj ha magadat tonkre teszed , te dolgod, de ne tedd tonkre gy gyerek eletet!
2021. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem terveztük a babat, 1x nem vedekeztünk, es egyböl terhes lettem...
2021. dec. 7. 18:33
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon felelossgteljes! Gratulalok!
2021. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha folyamatosan bántott, mert a szavakkal is lehet valakit bántani, akkor miért nem hagytad ott? Miért kellett a gyerek ezekután? Miért vagy vele, mikor mindig bánt? Főleg abban a tudatban, hogy lényegében Te nem tetszel neki a testalkatod miatt.

Megjegyzem, hogy véleményem szerint a leírt paramétereid alapján te igenis csinos nő lehetsz ettől!

2021. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!