Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamu féltékenységnek mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu féltékenységnek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Barátnőm heti szinten megvádol azzal, hogy csalom valami nővel, nevezzük Biankának. Hiába mondom neki, hogy nincs is ilyen nevű ismerősöm, és soha nem kavartam ilyen nővel, azt mondja, hogy de tudja. Meg hogy ez a nő írt neki facebookon, hogy velem kavar. Kértem, hogy akkor mutassa meg az üzenetet, de azt mondta, már kitörölte. Látszik, hogy nem szórakozik, hanem komolyan gondolja, miközben én tényleg még csak ilyen nevű nőt sem ismerek. 30 éves nő, tehát már nem is fiatal és naiv. Esetleg arra gondoltam, hogy a bűntudatát enyhíti, mert neki egy éve volt egy viszonya, ami ki is derült. Hét éves kapcsolat egyébként.
2022. dec. 4. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem normális a barátnőd, biztos megint viszonya van és magábòl indul ki. Miért nem kérdezed meg tőle, hogy csak neked lehet viszonyod?
2022. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel leplezi az ő bűnét.

Szerintem pont hogy ő csal téged.

Megint.

2022. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na most komolyan, ki az a Bianka?

Eleg specko nev jutott eszedbe.

2022. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Ezt csinálta az exnejem, mígnem kiderült, hogy egy cigány melóssal kavar. Diplomás, magas, sportos férfi vagyok.


Ne bízz benne. Persze, te tudod.


F, 39

2022. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!