Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységem? A páromnak van egy gyereke és már elvált, évek óta mikor megismertem,

Figyelt kérdés
De féltékeny vagyok hogy előttem annyira szeretett egy másik nőt hogy felesegül vette és gyereket vállalt vele, minden rendben a kapcsolatunkkal, de ez a tény nagyon zavar engem, és mindig a fejéhez vágnám, de ilyenkor veszek egy nagy levegőt, tudom hogy a múlt, és őt én így választottam, de nagyon zavar mikor megy a gyerekéért a volt feleségéhez, másodiknak érzem magam, és én ezzel a feltékenységgel nem tudok mit kezdeni, harag van bennem,

2022. nov. 28. 13:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Ezért nem kell gyerekes pasi exanyucival.

Válassz olyat akinek nincs. Probléma megoldva.

2022. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mi sem , hogy heti szinten be van kérdezve...
2022. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Hát, Kérdező, számíts rá, hogy nagyon goromba válaszokat fogsz kapni. Engem meg nullára fognak lepontozni, de nem érdekel. Szóval az amit érzel, teljesen normális, más is érez ilyet, csak nem vallják be. Nem tudom, mennyi ideje vagytok együtt, milyen messzire jutott a kapcsolatotok, de ha jót akarsz magadnak, elgondolkodsz rajta, hogy megéri-e ez neked. Ezen az érzésen nem fogsz tudni úrrá lenni, sőt, ahogy múlik az idő, egyre rosszabb lesz. És igen, nem csak te érzed úgy, hogy második vagy, sajnos így is van. Ebben a kapcsolatban nem ketten, hanem négyen vagytok, és ez nehezen tolerálható.
2022. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Ezért TILOS akár férfinek, akár nőnek ilyet csinálni, hogy mással nem működő kapcsolatú emberrel összejöjjön, akinek már van gyereke.
2022. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Klasszik kérdés: akkor minek jöttél össze vele??
2022. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem volt ez már
2022. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
A patchwork családokhoz magas érzelmi intelligencia kell, mert különben nem működik.
2022. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám fejleszteni az érzelmi intelligenciám?
2022. nov. 28. 14:50
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, biztos vannak könyvek erre, amik megmondják a tutit.


De az biztos, hogy ez a harag ki fog belőled robbani valamikor, valahol, nem is biztos, hogy olyan formában, ami köthető a dologhoz. Pl. el kezd zavarni ha nem viszi le a szemetet, vagy előbb viszi le, mint ahogy te gondolod. Tehát teljesen másban is manifesztálódhat ez a dolog, és mérgezni fogod az egész kapcsolatod vele. Meg kell találnod a módját, hogy ez fejben helyre tedd, mert a tüskék gyűjtögetése (akár jogos, akár nem) kitöréshez fog vezetni.

2022. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
És egy könyv segít? Mert ez a tüske már bennem van egy ideje és nem tudom egy könyv segít-e.
2022. nov. 28. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!