Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abbol bajom, ha a féltékeny barátom pont a féltékeny voltbarátom haverját szúrta ki h ki az a facen és elkérte a számát?

Figyelt kérdés

Barátomnak még az sem mindegy előtte sok évvel ezelőtt kikkel milyen kapcsolatban voltam.

Kikkel jártam.

Kérdezi hány pasival voltam, voltam e egy éjszakással, és vannak haverjai is, akiket korábban elutasítottam ezért utálnak, a volt barátaim egy pár nincs rólam jó véleménnyel sem.

Bevallottam neki pár szerelmes korábbi kapcsolatomat és ennyi.

Akiket ismer letagadtam, mert azt hiszi a kapcsolatunk elején azért beszélgettem vele (miközben ismeri)mert lehet van vmi.

Azt meg pont nem, akiről szó van. Azt nem hoztam témába.


Azzal kb egy hónapot ha jártam, a srác abszolut mentális beteg féltékeny, egy őrült. Minden nőre azt mondja csalja vagy csalta. Pont ez nem hiányozna hogy a mostani barátomat aki szintén beteg féltékeny, ilyenekkel bombázza, és beszéljenek. (Miközben amúgy mindenkihez hű vagyok, de egyik sem hisz nekem)


És felhivtam az egyik ismerősét elkérte a számát annak az ismerősömnek aki ennek a beteg voltbarátomnak a testvére..

Én gyorsan letöröltem faceről a beteg voltbarátom és testvérét is, hátha elfelejtettek engem, remélem.



2022. nov. 28. 05:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez így ahogy van kuka. Kell a francnak egy ilyen idióta.
2022. nov. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
51%

Édesapáddal milyen a kapcsolatod? Hány éves vagy?


Milyen élmények értek gyerekkorban a szüleiddel kapcsolatban? Testvéred, aki megvédene szükség esetén? Unokatestvérek?


Osztálytársaiddal milyen a viszonyod - ha tanuló vagy még? Dolgozol-e már esetleg? Nagyszüleiddel volt-e szoros kapcsolatod még kicsi korodban?


Osztályfőnök? Iskolaigazgató? Kollégák? Munkahelyi főnök? Valaki, aki építő jellegű tanáccsal szolgálhatna?

2022. nov. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
91%

Mármint a felsorolt lehetséges emberi kapcsolatok közül valaki jó tanáccsal szolgálhatna-e?


Példa: amíg édesanyám élt, szinte minden esetben hozzá fordulhattam jó tanácsért, vigaszért. A Te édesanyáddal voltál-e valaha bizalmas viszonyban?


2-es válaszoló voltam.

2022. nov. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Most latom nem is jól fogalmaztam.

Szóval 1 honapo voltam egy beteg féltekeny őrülttel. Annak a tesoja facen ismerősöm.

A szintén féltékeny mostani barátom pedig a haverjaitol megszerezte ennek a tesónak a számát. Es derülhetne hogy a tesójával jártam. Es ha beszélnek akkor az az őrült srác a jelenlegi barátomnak tele tömi a fejét azzal hogy én hűtlen lennék meg egy ilyen nő.


A csaladi kapcsolataim nem tudom hogy jön ide.

2022. nov. 28. 06:48
 5/43 A kérdező kommentje:
Kiderülhet
2022. nov. 28. 06:50
 6/43 anonim ***** válasza:
94%
Te se vagy normalis hogy egy feltekeny elmebajossal vagy egyutt. De hat edd meg amit foztel.
2022. nov. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menekülj.
2022. nov. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Bele se menjunk abba milyenek a pasik egyébkent minden másban.

Örülök ha találok vkit akivel egyaltalán szóba állok.

Aamugy 50% esélyem van h nem hívja fel

Megint 50% hogy a teso nem emlékszik rám.

2022. nov. 28. 07:28
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez a gyenge idegzetű mentálisan instabil pasi volt a legjobb az összes közül igaz? Akkor meg mi a bajod..?

Neked ez tökéletes. Ha nem lenne az már rég kidobtad volna.

Szóval mi a kérdés?!

2022. nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi a kérdés? Mi honnan tudjuk, hogy mi lesz?
2022. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!