Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szemétség azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szemétség azért szakítani a barátnőmmel mert kövér?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom...felszínes vagyok, de mit tegyek ha már nem vonzódok hozzá?

Szóltam neki, hogy szeretném ha leadna pár kilót. Kb. két hónapja mondtam, hogy eljöhetne velem edzőterembe és kicsit vigyázhatna, hogy mit és mennyit eszik. Elfogadta a meghívást a terembe. Ami a kajálást illeti azt monndta, hogy ő nem hisz a diétában de megpróbál kevesebb cukrot enni.

Ennek nagyon örültem azonban nagyon félvállról vesz mindent. Ha lehet talál valami kifogást, hogy ne jöjjön terembe. Ha el is jön csak húzza az időt. Az étrendjén nem igazán változtatott...többet eszik mint én. Több orvos is mondta, hogy jó lenne ha leadna pár kilót. Állandóan ábrándozik, hogy majd amikor vékonyabb lesz milyen jól fog kinézni, meg mennyi sportba fog belekezdeni. De tenni nem nagyon akar érte.

Engem nagyon zavar, hogy nincs semmi motivációja, csak csinál ezt-azt, hogy hallgassak. Rendesen irritál amikor lefekvés előtt veszi elő a kaját mert ő éhes és éhesen nem fekszik le. Reggel pedig nutellás palacsintát eszik mert hát ő kívánja.


Én vigyázok az alakomra, nem eszek édeset és hetente legalább háromszor edzek. Nem várom el tőle mindezt, csupán annyit, hogy a hátán a zsírfelesleg ne lötyögjön a melltartó pántjánál. Ha szülés miatt lenne ilyen akkor nem zavarna, de ő pusztán lustaság és hanyagság miatt ilyen. Azt is tudom, hogy majd 40+ évesen se fog jól kinézni de ő még csak 20+ éves.


2022. dec. 6. 18:23
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
8%

LOL nem az első alkalom hogy kapom a nullákat a súlyomra a magas értékelésű, valószínűleg női felhasználóktól.

#4 voltam


#10 akkor ne köntörfalazz, vagy ne hazudj, "pár kilótól" senki se lesz megkívánhatatlanul kövér.

2022. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Szóval ha jól értem akkor inkább keressen mást magának mintsem emberelje meg magát és vigyázzon az egészségere és az alkatára. Jobb embert érdemel, aki hízlalja mint a karácsonyi malacot és annyira szereti, hogy akár a szexuális vágyait is félredobja miatta. Ennek valóban van értelme.
2022. dec. 6. 18:53
 13/52 anonim ***** válasza:
19%
#12 milyen egészségere ember? 🤦 Mondd már meg mennyi az annyi! A kérdésben pár kilóról hadoválsz, azóta eljutottunk a hurkás hátig, nagy hasig, orvosig, malacig. Kezdem azt hinni csak trollkodsz és az életben nő közelében nem jártál, csak kiírtál egy jólesően nőt malackázó kérdést.
2022. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
4%
Más megoldáson nem is gondolkodtatok, pl.: együtt sportolás, stb., hogy csökkenjen a súly?
2022. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
#13 miért nem olvasod el végig a kérdést? Benne van a pár kiló után a hurkás hát is és az orvos is. Nem tudom miért ragaszkodsz ahhoz, hogy "pár kiló"-t írtam amikor ott van a zsíros hát is? Én nem azt akarom, hogy legyen vékony mint egy nádszál hanem csak annyit, hogy ne folyjon le róla a háj.
2022. dec. 6. 19:03
 16/52 A kérdező kommentje:

"Más megoldáson nem is gondolkodtatok, pl.: együtt sportolás, stb., hogy csökkenjen a súly?"


De, írtam, hogy járunk együtt edzőterembe de ő félvállról veszi az egészet. Én állandóan unszolom de csak veszekszik velem, hogy ő fáradt és nem érthetem, hogy ő mennyi mindenen megy keresztül nap mint nap. Valójában itthonról dolgozik, irodai munkát végez. Még csak nem is stresszes a munkahelye

2022. dec. 6. 19:05
 17/52 anonim ***** válasza:
19%
#15 jó, akkor még egyszer: mennyi az annyi? Hány centi és hány kiló? 🤷
2022. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
72%
Itt nem csak az agond ahogy kinéz. Ez a célok nélküli tengés-lengés, álmodozás, kifogáskeresés egyszerűen gusztustalan.
2022. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
#18 nagyon igazad van. Jobban el tudnám fogadni ha látnám rajta, hogy ő igenis mindent megtesz annak érdekében, hogy lefogyjon.
2022. dec. 6. 19:11
 20/52 anonim ***** válasza:
10%
Azért hiteltelen, hogy megbecsülni sem tudod, hogy 20 vagy 5.
2022. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!