Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szemétség azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szemétség azért szakítani a barátnőmmel mert kövér?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom...felszínes vagyok, de mit tegyek ha már nem vonzódok hozzá?

Szóltam neki, hogy szeretném ha leadna pár kilót. Kb. két hónapja mondtam, hogy eljöhetne velem edzőterembe és kicsit vigyázhatna, hogy mit és mennyit eszik. Elfogadta a meghívást a terembe. Ami a kajálást illeti azt monndta, hogy ő nem hisz a diétában de megpróbál kevesebb cukrot enni.

Ennek nagyon örültem azonban nagyon félvállról vesz mindent. Ha lehet talál valami kifogást, hogy ne jöjjön terembe. Ha el is jön csak húzza az időt. Az étrendjén nem igazán változtatott...többet eszik mint én. Több orvos is mondta, hogy jó lenne ha leadna pár kilót. Állandóan ábrándozik, hogy majd amikor vékonyabb lesz milyen jól fog kinézni, meg mennyi sportba fog belekezdeni. De tenni nem nagyon akar érte.

Engem nagyon zavar, hogy nincs semmi motivációja, csak csinál ezt-azt, hogy hallgassak. Rendesen irritál amikor lefekvés előtt veszi elő a kaját mert ő éhes és éhesen nem fekszik le. Reggel pedig nutellás palacsintát eszik mert hát ő kívánja.


Én vigyázok az alakomra, nem eszek édeset és hetente legalább háromszor edzek. Nem várom el tőle mindezt, csupán annyit, hogy a hátán a zsírfelesleg ne lötyögjön a melltartó pántjánál. Ha szülés miatt lenne ilyen akkor nem zavarna, de ő pusztán lustaság és hanyagság miatt ilyen. Azt is tudom, hogy majd 40+ évesen se fog jól kinézni de ő még csak 20+ éves.


2022. dec. 6. 18:23
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
67%
#37 es , és miért bunkó a kérdező? Mert te biztosan elfogadnál bármit a párodnak, ha meghízna nem lenne gond, ha csóró lenne az sem hisz ez mind ő, elkezdhet inni, játszani stb...mindegy mert nem ezek a fontosak ugye? Ja, hogy mégis. Van ami már nem elfogadható? Na a kérdezőnek is van. Ennyi. Nem mindent akar az ember elnézni a másiknak és az, hogy kinek hol a határ az egyedi. Nem vagyunk egyformák. Nem mindenki a te értékrended szerint látja a dolgokat úgy mint te sem a másoké szerint. Miért élje le az életét egy kövér nővel ha neki a karcsú tetszik? És nem kövérrel jött össze mert dugni akart aztán idővel már nem tetszett neki hanem a nő változott meg radikálisan. Ez olyan mintha összejösz egy normális pasival aztán alkoholista lesz belőle. Te nem ilyet akartál, nem ilyet választottál, nem muszály elfogadni.
2022. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem szerelem. Ez ennyi, ez nem szerelem. Nem totál feleslegesen benne lenni egy ilyen kapcsolatban? Te kérdező, megszoktad őt, az teljesen biztos hogy nem szereted már. Ha szeretnéd, az egészsége zavarna, de kívánnád ugyanúgy.

Teljesen felesleges szócséplés ez.


Én sose voltam nádszál vékony, de 7-éve beteg lettem, amiről nem is tudtam és meghíztam. Tényleg, ha ránéztem egy szelet kenyérre híztam 20-kgt. Illetve nem elég ez, de depressziós is voltam amit nyilván evéssel kompenzáltam. Aztán egy nap elegem lett az önutálatból, és elmentem pszichológushoz, kivizsgálásokra, stb. Ahol is kiderült, hogy hashimotom van, cukorbeteg vagyok, illetve még PTSD-m is van ráadásnak. Azóta voltam pszichológusnál aki rettentő sokat segített, kaptam a betegsegeimre gyógyszereket, de kiderült hogy ilyen típusú betegségekkel nagyon nehéz lefogyni. De azért én fogyóztam, eddig 25-kgt fogytam le, de még mindig ugyanennyit kell, borzalmasan lassan megy. Néha fel is szoktam adni, nálam ez ilyen hullámvölgyes dolog, akkor úgy látszik én is csak kifogásokat gyártok, de igenis szükségem van egy kis pihenésre ebben, ilyenkor súlyt tartok, nem hízok, de ez is nehéz. Na de a te szempontodból ez mindez lényegtelen, a lényegi része most jön... :)


8-éve van párom, 6-éve vagyunk házasok. MINDIG mindenben támogatott, elkísért az orvosokhoz, támogatott a pszichológususi kezelésekben, kívánt nagyon kövéren is, és még most is kövér vagyok, így is kíván. Ő se így ismert meg, közel 40-kgt híztam, elképesztő brutális szám ez. Az eszébe se jutott az, hogy elhagyjon, hogy elváljon, hogy ultimátumot adjon, mindig megértő volt ezzel kapcsolatban.

Sokszor kérdeztem, hogy így is tetszem neked? Így is szeretsz? És a válasz mindig az volt hogy természetesen igen, hülye kérdéseket ne tegyél fel.

Bár ő is hízott egy kicsit, azért nyilván nem 40-kgt.

Tehát, hidd el, te nem szereted szívből igazán ezt a lányt.

Ezáltal hülyeség azt taglalni, hogy mennyire vagy te és ő hibás ebben, nem lehet elvárni tőled hogy elfogadd úgy ahogy van, ha nem is szereted megmásíthatatlanúl.

Hagyd el szerintem, mindkettőtöknek lesz lehetőségetek mást találni.

2022. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
82%
37: en a masodik kommentedtol kezdve pontozlak le, azert mert mar nemtom hanyadik kommentet irod arrol hogy te vekony vagy es hogy utalnak erte az emberek es lepontoznak, amikor majd azt is lepontozzak ujra irod. Mar reg senki nem foglalkozik a sulyoddal es meg mindig vergodsz, meg azzal, hogy a nok milyen feltekenyek. De egyebkent megertem, hogy az elso kommentedet is lepontoztak, a sovanysagoddal flexelni egy kover kerdes alatt nem meno. A kerdezo meg nem bunko, egyszeruen nem vonzodik a baratnojehez mar szexualisan, de ettol nem lesz bunko. En megertem, alszentseg lenne azt mondani, hogy engem pl nem erdekelne igy a huszas eveim kozepen, hogy vonzo legyen szamomra a partnerem es hogy nekem pontosan ugyanolyan jo fodrozodo hatzsirral is mint most, amikor elete legjobb formajaban van. Na meg arrol nem is beszelve, hogy a kerdezo baratnojenek sajat testevel) egeszsegevel kapcsolatos igenytelensege is lehet am boven ok a kiabrandulasra.
2022. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
91%
42: csak az a kulonbseg, hogy te nem sajat hibadbol hiztal meg es a sulynovekedest sem sz@rtad le. Igenis utanajartal annak, hogy mi lehet a gondod, kemenyen dolgoztal azert, hogy valamennyit leadj (es raadasul nem is keveset, gratula hozza!), ettol pedig "csodalnivalo" lettel, a kitartasod vonzo. A kerdezo baratnoje viszont egyaltalan nem biztos, hogy beteg. Lehet, hogy cak elhagyta magat, ami nem tul vonzo. Valamint nem hisz a dietaban?? Tehat egyáltalán semmi de semmi affinitasa nincs nemcsak a fogyokurazasra de meg csak az egeszseges etkezesre sem. "Megprobal kevesebb" cukrot enni. Erzed a kulonbseget ekozott, meg a mostantól nem eszek edesseget kozott. Mindezek mellett rinyal, hogy vekony akar lenni, de tenni nem tesz erte, tehat kiderul, hogy gyenge az akaratereje. A kerdezo is leirta, hogy a kulsejen kivul ez a mentalitas sem vonzo neki, hanem inkabb kiabrandito es ertheto is. Szerintem ha normalisan edzene akkor a parja is turelmesebb lenne vele, irja is a kerdezo, hogy tokre orult, amikor elkezdett vele edzoterembe jarni a baratno.
2022. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
20%
En azt mondom, vegye alapul a normal bmi-t. Ha abban benne van es a bmije normal, akkor a kerdezo nem kifogasolhat semmit. Siman lehet a no meg normal bmi erteku, csak nyilvan olyan 15 kg kulonbseg van also es felso hatar kozt
2022. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó mi az, hogy akkor a kérdező nem kifogásolhat semmit? Most akkor papírforma dönti el, hogy neked tetszik e valaki vagy nem? Kit érdekel a bmi je valakinek? Ránézek és látom, hogy tetszik e külsőre vagy nem. Aztán , hogy a bmije milyen az mellékes. Ha nem tetszik elsőre de a bmije kiderül , hogy rendben van akkor hirtelen vonzódást fogok érezni iránta?

A kérdező látja a párját, látta akkor is amikor összejöttek. Most másmilyen, kövérebb . Neki pedig így nem tetszik, hisz ő akkoriban nem egy kövér nővel jött össze. Ha kövérebb tetszene neki olyannal jött volna össze mert olyan is van. Csak ez most nem az.

2022. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
60%
Hat azert pl. 160 centimhez 48-62 kg a bmi normal. Nyilvan 48al topmodell vagyok, 62vel vaskosabb, teltkarcsubb. Azert normalis ember belatja hogy egy no sulya ingadozik es nem tud stabilan pont annyi maradni, plusz 10-15 kgot el kell tudni fogadni ugy hogy az illeto orvosilag egeszseges sulyban van meg. Aki erre nem kepes, az felszines f.asz es az elso ősz hajszálnál úgyis dobta volna a csajt, ezert nem kar erte.
2022. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó miket írsz? 15 kiló az neked súlyingadozás? Az mondjuk 2-3 kg.

Ne viccelj már. 15 kiló nem ugrik fel úgy, hogy "jaj, két hónapig sok jött össze melóban, nem figyeltem oda és felugrott 15 kg". Azért 10-15 kg ért rendesen meg kell "dolgozni". Nagyon elhanyagolva magad sem megy fel 1kg havonta. Ha meg igen azért rendesen kellett zabálni. 1-2 kg igen az tud ingadozni és felugrik de 10 az már piszok nehezen. Az már nem ingadozás ha rövid idő alatt jön fel ennyi hanem extrém hízás.

És ugye az ingadozás azt jelenti, hogy fel-le. Na megnézném én, hogy akire felingadozott 15kg csak úgy a semmiből arról mikor fog csak úgy lejönni. Mert elvileg az ingadozás azt feltételezi, hogy egyszer feljön aztán lemegy, ugye.

2022. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
34%

42-es vagyok:


Értem én, hogy az vonzó ha valaki tesz az egészségéért. De egy ideig én se tettem, egy ideig durvább voltam mint a kérdező barátnője.

Kb ugyanannyi ideig voltam igénytelen, mint igényes, ez években mérhető.

Én pl annyira depressziós voltam, hogy egy ideig az öltözködésben is igénytelen voltam, igaz mindenem mindig tiszta volt és én is tiszta voltam, de simán felvettem egy pizsama nadrágot mikor elmentem otthonról, mert leszrtam... Leszrtam mindent.

Közben a férjem mindig kérdezett, mindig próbált segíteni, én se igazán értem hogy bírta ezt. Keresett nekem egy nagyon jó pszichológust, és amikor elkezdtem fogyózni ő is fogyókúrázott velem, stb.

Ugyanannyit tett bele akkor amikor nem érdekelt a testem és a lelkem, mint mikor már érdekelt.

Nem tudom a barátnője a kérdezőnek lehet e szimplán csak unott és érdektelen, de akár lehet ő is gondokkal küzd, egy ideig én se vallottam be hogy gondjaim vannak, teljesen természetesnek vettem hogy az önutálat az okés.

Majd megbeszélem a párommal, hogy ő esetleg végig látta és tisztában volt azzal hogy depressziós vagyok, vagy ő is gondolhatta egy ideig azt hogy csak "igénytelen" vagyok. Hiszen, zabáltam, és nevettem, és közben azt mantráztam hogy nekem az égvilágon semmi bajom sincs. Azért mondom azt, hogy ez szerelem, hiszen nekem is volt olyan időszak mikor szrtam bele mindenbe, csak ettem és ettem, és híztam ismétlem 40(!!!) Kgt, miközben ráadásnak igénytelenül is öltözködtem, de a férjem csak az egészségemet féltette és nem volt soha olyan, hogy ne kívánna, vagy elhagyna emiatt, pedig durvább lehettem mint a kérdező barátnője.

2022. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
50%
Feri te vagy az?
2022. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!