Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szemétség azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szemétség azért szakítani a barátnőmmel mert kövér?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom...felszínes vagyok, de mit tegyek ha már nem vonzódok hozzá?

Szóltam neki, hogy szeretném ha leadna pár kilót. Kb. két hónapja mondtam, hogy eljöhetne velem edzőterembe és kicsit vigyázhatna, hogy mit és mennyit eszik. Elfogadta a meghívást a terembe. Ami a kajálást illeti azt monndta, hogy ő nem hisz a diétában de megpróbál kevesebb cukrot enni.

Ennek nagyon örültem azonban nagyon félvállról vesz mindent. Ha lehet talál valami kifogást, hogy ne jöjjön terembe. Ha el is jön csak húzza az időt. Az étrendjén nem igazán változtatott...többet eszik mint én. Több orvos is mondta, hogy jó lenne ha leadna pár kilót. Állandóan ábrándozik, hogy majd amikor vékonyabb lesz milyen jól fog kinézni, meg mennyi sportba fog belekezdeni. De tenni nem nagyon akar érte.

Engem nagyon zavar, hogy nincs semmi motivációja, csak csinál ezt-azt, hogy hallgassak. Rendesen irritál amikor lefekvés előtt veszi elő a kaját mert ő éhes és éhesen nem fekszik le. Reggel pedig nutellás palacsintát eszik mert hát ő kívánja.


Én vigyázok az alakomra, nem eszek édeset és hetente legalább háromszor edzek. Nem várom el tőle mindezt, csupán annyit, hogy a hátán a zsírfelesleg ne lötyögjön a melltartó pántjánál. Ha szülés miatt lenne ilyen akkor nem zavarna, de ő pusztán lustaság és hanyagság miatt ilyen. Azt is tudom, hogy majd 40+ évesen se fog jól kinézni de ő még csak 20+ éves.


2022. dec. 6. 18:23
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
74%

De úgy ismerted meg? Mer akkor abszolút nem jogos az elvárásod!

N 30

2022. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
86%

Nem fog tetszeni, amit írok, de azért leírom. :D


Nagyon kövér voltam régen, sikerült lefogynom, de én az a fajta vagyok, aki ha ránéz egy szelet pizzára, visszahízik. (40 kilóról beszélek, plusz mínusz.)


Mikor fogytam, rászoktam arra, hogy megnézem, a nagyon csinos, jó alakú nők miket tesznek a boltban a bevásárlókosarukba. Úgy fogytam le, hogy nem ettem semmi liszteset, semmi cukrosat, semmi előre elkészítettet, semmi bolti szószt vagy port. És el nem tudom mondani, milyen fura érzés látni, hogy mások, csodaszép alakú nők, milyen disznó mód esznek, és nem szednek fel semmit.


Már nem vagyok kövér, de megmaradt a szokásom, hogy nézem, mit esznek a szép emberek, pár hete az Aldiban az én kosaram tele zöldségekkel, gyümölcsökkel, csirkemellel, sajttal, az előttem lévő lánynak, akinek olyan alakja volt, hogy mehetne címlapra, tele volt a kosara olyannal, amit én akkor ettem, amikor istentelen dagadt voltam. Csoki, kenyér, felvágott, cukros kóla, fagyasztott pizza és bagett... ilyenkor úgy akarom, hogy valaki magyarázza el nekem, hogy ez biológiailag miért van így. Pláne az, hogy aki minden reggel Mizo kakaót meg péksütit eszik, az hogy marad formában. Ha én ezt enném reggelire, két hét alatt minimum 3 kiló felszaladna.


A kólához annyit, hogy mindenki szidja, de mindenki issza, és mindenki a cukrosat.

2022. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
44%

22.


Na, ez az igazán igazságtalan ebben a témában. Pl. feltudnám akasztatni azokat a vékonyakat akik előadják nagy sírva, hogy "jajj, nem tudnak hízni, DE ROSSZ" - anyátokat.

2022. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
73%

#23

Láttam is egy ilyen képet Facen

"Szép jó reggelt mindenkinek, kivéve azokat, akik bármennyit esznek is, nem tudnak hízni. Titeket gyűlöllek"

2022. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
37%

#22 a #4 vagyok, kb akiről írtál. Ezt itt nem viselik el, már nem először tapasztalom. Pedig mennyivel szebb lenne az élet utálkozás nélkül. A body positivity is azért jött létre hogy MINDENKI jól érezhesse magát a bőrében. De ami lett belőle azt hagyjuk.

Te legyél büszke magadra, lefogytál és egészséges vagy, ez a legfontosabb!


#23 Edricus, nem akarok hízni és nem rossz nekem, hanem nagyon is jó. És pontosan ezért kapom a nullákat :)

2022. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
79%
Hízni én se akarok. Viszont nagyon gyors az anyagcserém, így hiába jártam edzeni is, így az izmosodás sem megy egyszerűen. Azért az sem jó, ha egy szál nád vagy férfiként. :D
2022. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
68%

"Te legyél büszke magadra, lefogytál és egészséges vagy, ez a legfontosabb!"


Ja, így pár évvel tovább nyammoghatok a quinoán. Totál megéri.

2022. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
33%
Nem mintha attól lennél boldogabb, hogy cukros szarokkal tömöd a fejed. Jobb ez így. :D
2022. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
77%
Ha valaki fiatalon nem vonz szexuálisan akkor szakits vele. Majd 60 évesen vagy jópár együtt töltött év után lehet már mások az elvárások , a szeretet stb de így fiatalon minek belemenni valamibe ami már most nem működik? Úgy néz ki jobb nem lesz. Azért egy egészséges párkapcsolat alapja a szexualitás, főleg fiatalon. Ha valaki 50 évesen keres párt ott már lehet mások az igények, a tapasztalatok , inkább egy társ kell stb. Ha pedig össze jönnék valakivel aki mondjuk karcsú - mert a belső tulajdonságok mellett az ilyen külső vonzó számomra - akkor ne legyen pár hónap alatt egy másik ember belőle. Hisz én nem ilyet választottam. Az, hogy idővel majd együtt öregszünk az egy dolog de a + 10-20 -30 kiló az nem egy természetes öregedési folyamat. Ha nem tud/akar változtatni én elhagynám. Van akinek az ilyen telt nők tetszenek, olyannal jöjjön össze.
2022. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
30%
Szakitas utan le szoktak fogyni a nők, ugyhogy szerintem is szakits mas okkal es utana szedd fel megint
2022. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!