Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan éli meg?

Figyelt kérdés

A párod veled költözik össze először. Ezt a szülei, főleg az anyja nem viseli el, ezért állandóan mocskolnak. Egy idő után nem mész hozzájuk, elszigeteled magad. Így is tudomásod van arról miket mondanak, és tényleg undorítóan beszélnek rólad/ ellened. Párod nem mond semmit. Hallgat, és úgy tesz mintha nem hallaná, amíg más nem lesz a téma. Szóval nem áll ki melletted. Amelyik rokkonnal tartod a kapcsolatot, még az is neked ugrik, mit képzelsz magadról, mert ő hallotta, hogy te tehetsz az egészről. Párod erre sem mond semmit. Egy idő után megelégeled, megkéred a párod, hogy egy ideig ne menjen, amíg le nem csitoulnak benned az érzelmek. Ez kb 3 hónap. Utána már nem gyaláznak, mert azt hiszik, hogy a párod ezek után nem megy, ha téged szidnak. Párodnak ez jó, végre nyugi van, újra jár a családjához átlagosan mondjuk 2x egy hónapban.

Mit éreznél ezzel kapcsolatban?


Próbálom magamban lerendezni a dolgokat, kezelni, hogy működjön. A családja, így ragaszkodik hozzájuk, és egyrészről bennem ez teljesen érthető és rendben van. Másrészről én mindig kiálltam a szeretteim mellett. ha ilyen csúnyán viselkedtek volna a párommal, bennem megmaradna és nagyobb távolságot tartanék. Nem tudom magamban összeegyeztetni ezt a kettőt,ezért nagyon kiváncsi vagyok, ki mit gondolna- érezne ilyen helyzetben akár mindkét oldal nézőpontjából.


2022. dec. 11. 03:18
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Én leányom apját ezért hagytam ott. Elegem lett.
2022. dec. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos nalunk is ez volt. Mikor valtunk es akkor erdekellentetek lettek a volt ferjemmel, akkor ne tudd meg, az egesz csaladjaval osszefogva jottek ellenem, ok irtak a perben meg a koveteleseket, lattam a kezzel irt jegyzeteit a tesojanak meg az anyjanak mit mondjon ellenem a birosagon. Azota rajottem, ez bizony nem a csalad hibaja. Sajnos a ferfi az akinek soha nem volt igenye arra hogy levaljon, hogy a szulei ertekeljek ot. O volt az aki sosem lazadott ellenuk es nalunk is az volt hogy neha csak a kedvemert mondott nekik nemet, de ez sosem volt belso igeny. Ha mar valaki ilyen csaladbol szarmazik, csak akkor jarnek vele ha korabban mar, meg en elottem, tobbszor is ellenkezett veluk es idorol idore meg is szakitotta veluk a kapcsolatot sajat belso igenye miatt, valamint kivivta a tiszteletet a csaladjaba vagy otthagyta oket a francba. Ugyanez igaz a barati korre, ha ott is minden baratja vedelmezni akarja a sok szemet baratnotol, akkor ott szinten az a baj hogy a pasi eljatsza a gyamolitando pasit, nincs igenye es fel se tunik neki hogy a baratai a valasztasat es a donteseit ocsaroljak es nem tartjak tiszteletbe. Hagy el en azt mondom. Nem fog valtozni, csak a kedvedert megtesz dolgokat amiert megint te leszel a hibas a szulok szemeven, aki eltiltha a pici fiukat. Es nem fog orokke tartani, mert amint osszekulonboztok a paroddal, nem veled fogja megoldani a problemat, hanem az anyjatol es barataitol ker tanacsot titokban.
2022. dec. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Ne haragudj hogy ezt mondom, de nekem úgy tűnik te szítod itt a feszkót egy kicsit.

Ha nem jársz anyósékhoz, hogy kerül elő a téma hogy téged ott szidnak a párodnak?

Párod hallgatag, gondolom nem azzal megy haza hozzád hogy az anyja elhordott negint téged mindennek.

A másik: az hogy te kiállsz a szeretteid mellett, az egy dolog. Egy pasi soha a büdös életbe nem fog kiállni egy nő mellett sem az anyjával szemben.

Az hogy téged nem kedvel az anyja, elhiszem hogy szarul esik neked. De nehogy már erről szóljon a kapcsolatotok. Tiszteld a párod anyjával való kapcsolatát. Legalább látszólag, ha egyáltalán komolyan tervezel ezzel a fiúval. Magyarul, soha ne legyen téma az anyja, meg az sem hogy a párod mennyit látogatja.

2022. dec. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Mázlija van veled, én már nem lennék vele. Nekem ilyen puhapocsok sosem jöttek be. Ha valaki szid engem és a párom nem áll ki mellettem, akkor elköszönök. Akár az anyja, akár nem. Megtettem már, és a jövőben is megtenném, ha ilyen előfordulna. Remek szűrő ez, kiszűrni anyuci pici fiait és fennakadnak az igazi férfiak. Neked is ajánlom!
2022. dec. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

" Egy pasi soha a büdös életbe nem fog kiállni egy nő mellett sem az anyjával szemben."


Ó, dehogynem! Üvöltve zavarta el őket az otthonunkból a férjem. Mert ilyenek is vannak, csak nyilván, te egy kisfiút választottál és lettél a pótanyucija.

2022. dec. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én soha nem jönnék össze olyan csajjal akinek a rokonságával csak a baj van!
2022. dec. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Akiket ilyen család nevel fel azok rendszerint lesznek életképtelenek felnotten is. Elnyomottak. Az is maradnak.
2022. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5# Igen, csak az a férjed !

Itt meg csak éppen összeköltözött egy pár, akiknek tiszavirág életű kapcsolatukban bármikor szétmehetnek anyös nélkül is.

A kettő faxig nem ugyanaz

2022. dec. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát éppen 2 és fél éve élünk együtt, nem mondanám, hogy tiszavirág életű...

Meg hát minden tizen- huszonéves kapcsolat elkezdődik valahol. Nem hiszem hogy lenézendő dolog, hogy nem évtizedek után teszek fel egy ilyen kérdést.

2022. dec. 12. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!