Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnál egy házasságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnál egy házasságban, amellyel nincs nagyobb gond, csak a szerelem múlt el?

Figyelt kérdés

Adott egy 10 éves házasság, amely sok viszontagságon ment keresztül az én hibámból is. A viszontagságok oda vezettek, hogy a házastársam megcsalt, és volt egy szeretője pár hónapig, akibe szerintem szerelmes is lett, bár ezt tagadja (szóval igen). De együtt maradtunk, és most valahogy elvagyunk már pár éve. Szex alig van. Én úgy érzem, még szeretem őt (azért vagyok vele), de szerintem ő már nem szeret engem, csak elvisel, mert nem akar válni. 40-en felüliek vagyunk mindketten.


Ti kilépnétek egy ilyen langyosvízből, vagy örüljek, hogy legalább ez van? Nem vagyunk igazán boldogok, de nem is veszekszünk, valahogy elvagyunk.



2022. dec. 12. 14:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha lenne kicsi gyerek, akkor maradnék, de gyerek nélkül már réges rég elváltam volna. Alapból a megcsalást soha nem bocsátanám meg, minek, onnantól a bizalomnak már lőttek. Mi az, hogy “örüljek, hogy legalább ez van”? Hát ennél a szarnál csak jobb lehet.
2022. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Jò kérdés. 40 felett baromi nehéz a társkeresés. Egy ilyen házasságban meg kár benne maradni.

Én elválnék és amíg van lehetőségem ismerkednék. Nem törődnék bele hogy ennyi volt ennyi járt.

2022. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

Már a megcsalás miatt kiléptem volna. Kifogásokat persze lehet gyártani, de erre nincs mentség. Egy házasságban az esetlegesen felmerülő problémákat nem lehet egy másikkal megoldani.

A megcsalás számomra az egyik legundorítóbb, legaljasabb dolog és a legnagyobb árulás amit a párja ellen elkövethet az ember. Eszembe se jutna egy ilyen megaláztatást megbocsátani.

2022. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
A megcsalással az a helyzet, hogy utólag derült ki (amikor már abbahagyta), így meg olyan suta volt az egész. Plusz hibásnak is éreztem magam.
2022. dec. 12. 15:11
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Az természetes. Egy házasság lejtmenetbe fordulása 2 ember felelőssége....de a gondokra akkor sem az a megoldás, hogy félrekefélünk. Az csak megássa a haldokló kapcsolat sírjàt, és el is temeti azt.
2022. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem ő már nem szeret engem, csak elvisel,"


Szóval a házasságotokban nincs nagyobb gond, csak a szerelem múlt el?

2022. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak 40 felett lehet nehéz a tarskereses, partalalas, kb minden életkorban/helyzetben vannak nehézségei. Viszont egy langyi-bangyi kapcsolatban nem maradnék, inkább egyedül folytatnám az életem, vagy ha mégis, akkor próbálnék tenni érte, hogy jobb legyen. Ha a másik nem vevő erre, akkor kilépnék a kapcsolatból.
2022. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
31%
Házasság, de mindkettő mással szexeljen azt kész. xD
2022. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nincs nagyobb gond a házasságban, azt leszámítva, hogy nem érzem magam szeretve és nincs szex. (Ez amúgy nem elég gond?)


Az ismerkedéstől nem félek, könnyen menne.

2022. dec. 12. 15:26
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor válj el, vagy te is tarts szeretőt, meg van oldva a probléma.
2022. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!