Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan háztartásbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan háztartásbeli nő, aki szeret is az lenni?

Figyelt kérdés

Én alapvetően nem vagyok annak a híve, hogy csak a férfi dolgozzon és a nő csináljon meg minden házimunkát, de mostanában gyakran elgondolkodom, hogy egyszerűbb lenne. Felkelek amikor akarok, haladok a házimunkával (gyerek nélkül nincs olyan sok), nem este 6-ra érek haza, hanem eleve otthon vagyok, végzek kora délutánig, főzök, aztán szabadidő.


Csak "zsebpénzt" kérni apámtól sem szerettem, úgyhogy a páromtól sem szeretnék, max úgy működhetne, ha kapnék egy társkártyát.


2022. dec. 14. 06:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Maradna annyi időd, hogy a zsebpénzre valót összeszedd.
2022. dec. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De ebben pont az a lényeg, hogy nincs munkahely, részmunkaidős sem, csak az otthoni teendők és mindent a férfi fizet, ő megkeresi a pénzt, de ki van szolgálva és otthon már csak pihennie kell.
2022. dec. 14. 07:37
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Így nem háztartásibeli feleség lennék hanem otthonülő barátnő :)
2022. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ha van gyerek, gyerekek, akkor ez egy nagyon jó felállás, amennyiben a férfi képes annyit keresni, amennyire szükség van.


Gyerek nélkül viszont a napi 2 órás feladat miatt otthonülőnek lenni szerintem nettó lustaság.

2022. dec. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Amelyik nő nem feminista, az támogatja a kapcsolaton belüli munkamegosztást, tehát hogy vagy mindketten dolgoznak (értsd: állást vállalnak) és elosztják a házimunkát, vagy egyikük dolgozik és másikuk végzi a házimunkát.
2022. dec. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Én is úgy gondolom, hogy gyerek, gyerekek és egy külvárosi vagy vidéki családi ház mellett ez egy nagyon jó felállás, már ha a férfi egyedül képes előállítani az anyagiakat.

De egy 40 nm-es társasházi kis lakásban háztartásbelinek lenni gyerek nélkül közel sincs egy szinten egy normál 8 órás munkával.

2022. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Én szerettem itthon lenni, bár az gyerekek mellett volt, és nem voltam egyedül se, mert háromgenerációs a ház, meg egy ponton a férjem és a tesóm is innen dolgoztak.


Viszont teljesen egyedül lenni egész nap az teljesen más, nyilván van aki pont erre vágyik, de van aki megkattan tőle.

2022. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Jelen.

Ha nem is teljesen mert dolgozom is itthonról, a közös vállalkozásunk papírmunkáit végzem. Ez napi kb 2, max 3 órás elfoglaltság de ha nem én csinálnám akkor fel kellene valakit venni. Úgy döntöttünk hogy a második gyerek után nem megyek vissza így nem kell egy harmadik felét bevonni a vállalkozásba.

Ez nekünk így praktikus. Ha nem kell napközben elmenni ügyet intézni messzebbre akkor munka közben főzök-mosok-takarítok.

Van hogy csak napi 1 órás munka van így magamra is jut egy pici idö.

Férjem reggel 5-kor Kel, este 7 körül ér haza így szerintem ìgy a reális hogy én csinálom meg az itthoni dolgokat.

Szeretjük mindketten ezt a felállást.

2022. dec. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen
2022. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Én támogatom ezt, csak még huszonévesen nem keresek annyi pénzt, hogy abból eltartsak egy másik embert is, meg még esetleg gyerekeket is. Pláne magas színvonalon, ahol már szinte nem is kell nézni a költéseket. Szóval a saját életemben nem tudom megvalósítani (egyelőre) és ezért olyan párt kerestem, aki szintén dolgozik.

De ha a férfi keres eleget, akkor hajrá!

2022. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!