Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg lehet menteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet menteni egy házasságot ha az elhidegült az önzőség és lustaság miatt ? Mikor kell azt mondani hogy váljunk? Van 3 gyerek,csok ,babaváró hitel stb.

Figyelt kérdés

Szilveszterkor lennénk 7 évesek és 3 éve házasok.Ő már volt egyszer férjnél.3 gyermekünk van ,ebből a legidősebb az előző házasságból van.Holnap megyünk ügyvédhez mert a feleségem válni akar.Kb másfél éve vettünk házat.Azóta nagyon elhanyagoltam a feleségemet mint érzelmileg és kapcsolatilag. Sokat dolgoztam, a kevés szabadidőt is a hobbymra fordítottam. Most telt be a pohár nála válni akar.A gyerekeimet tisztességel nevelem,igaz rájuk is kevéske időt fordítottam,ezidáig. Augusztusba felmondtam ,hogy több időt tudjak szentelni a családra,és rá.Hagytam hogy elmenjen dolgozni , és én maradtam otthon a gyerekekkel. a kapcsolatunk azóta rosszabra fordult. Titkolódzik,és mindenben a szálkát látja. Az utóbbi hetekben nagyon sokat és csúnyán veszekedtünk, bántó és sértő dolgokat vágtunk egymás fejéhez.Én speciel mikor ideges vagyok meggondolatlanul mondok olyan opcén szavakat ,amit józan ésszel sosem mondanék ki.

Ő viszont ennél kimértebb. Ő csak odaszúr de azt könyörtelenűl. Viszont ha ránézek ,tudom hogy szeret,és én is nagyon szeretem,és bármit megtennék értünk. Nem ,ő már nem engedi,bezárt egy ajtót amit nem tudok kinyitni. Meg szeretném menteni a házasságomat.És azon is vagyok,amit eddig nem csináltam meg ,most csinálom. Brobáltam beszélgetni ,mondtam neki hogy meg tudjuk oldani ,mert mindent meg lehet. Úgy érzem mint az elején,hogy erre ő úgy tekint mint egy kapcsolatra. Mintha nem fogná fel a helyzet komolyságát és súlyát.Mintha mindegy mi lesz vele és a gyerekekkel,csak váljunk.



2022. dec. 14. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha más nema hitel az " össze fog kötni ".
2022. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy probléma túlmegy egy ponton, amit nem is érzékelünk, onnan már legtöbbször nem nagyon lehet visszahozni a dolgokat. Ahhoz, hogy valami jó irányba tudjon elindulni, mindkét félnek akarni kell, tenni érte és folyamatosan. Az, hogy most mindent megígérnél kevés ahhoz, hogy valóban helyrehozd a dolgokat.
2022. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek itt már vége. Ha válni akar, válni fog, nem láncolhatod magadhoz.
2022. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő már nem szeretné folytatni akkor el kell engedni, mindkettő félnek tenni kell egy kapcsolatért.
2022. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nála már elszakadt a cérna. Nincs tovább. Game over. Meghallgatnám az ő verzióját is.
2022. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj, a hitel a házasságtól sokkal jobban összeköt. Majd ha újranyálazza az apróbetűs részt, ő is rájön.
2022. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt írtam is valahol hogy kevesebb lesz a válás a csok miatt. Erre lepontoztak. Kozben meg így is van.
2022. dec. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az utolsó pillanatban kapkodnak az emberek a másik után, mikor már késő! De egyébként kezdj el te változtatni és elhagyni az obszcén szavakat, ne kiabálj, légy türelmes. Ha te sem változol semmit, mitől várod a változást? Mutasd ki, hogy szereted, kedveskedj neki. Csak úgy, magától nem lesz jobb semmi.
2022. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Végülis mi történt...?
2023. okt. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!