Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nektek is ennyire rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is ennyire rosszul esne?Mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
6 hónapja megismerkedtem a párommal a második randi után ő már szerelmes volt,gyereket,házasságot tervezett.Ez engem megijesztett és kértem egy kis időt.Kb 2 hétig voltunk külön,aztán megbeszéltük,hogy kicsit lassít a tempon,de folytatjuk a kapcsolatot.A sztori lényege annyi,hogy ma átmentem hozzá és összefutottam az egyik szomszéddal,aki alig akart visszaköszönni.Nem szokott ilyen lenni ismerem,mert nálam szokott néha vásárolni.Ezt megjegyeztem a páromnak,hogy biztos rossz napja van,hogy kb nem is köszönt. Erre a párom elmesélte,hogy amikor nem voltunk együtt összefutott vele a lépcsőházban és megkérdezte,hogy van új barátnője,mert hallott valamit.Amikor a párom elmondta,hogy én vagyok a fiú azt mondta,hogy reméli azért nem olyan komoly a dolog,hogy feleségül vegyen,mert bolond vagyok. Erre a párom azt válaszolta,hogy hát ja. Szóval lényegében egyet is értett vele és el is mesélte nekem,de azzal magyarázta,hogy tényleg megvoltam bolondulva,mert szakítottam vele. Ez nekem nagyon rosszul esett,mert lényegében azt mondta a szomszéd fiú,hogy semmi komolyra nem vagyok alkalmas és a párom ahelyett,hogy elkuldte volna egy melegebb éghajlatra még helyeselt is. Elmondtam neki,hogy nekem is mondtak már róla sértő dolgokat,de én mindig megvédtem őt és ez nekem nagyon rosszul esik,hogy ő még helyeselt is neki. 24/n
2022. dec. 15. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

A pasik általában nem állnak ki olyanok mellett akikkel égőnek érzik lenni mások előtt.


Ha rólam is rosszat mondanának férfiak a páromnak, nem menne szembe velük, neki lenne kellemetlen az, hogy rossz hírem van. Neki égő.

2022. dec. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Voltál ma már kakilni? 🥸
2022. dec. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Hú. Jól kiakasztottál már így 5:32-kor.

1. Annál nagyobb redflag NINCS, mint amikor valaki már a második randin “szerelmes”, gyereket meg házasságot akar. Ha ilyet hallasz, menekülj, FUSS.

Ezek után nem szünetet kellett volna tartanod, hanem otthagyni teljesen. Nem normális.

Ezt amúgy lovebombingnak hívták, szóval a pasi vagy nárcisztikus, vagy valami súlyosan szorongó kötődéses (?), aki egyből “szerelmes” lesz (de megsúgom, olyan nem létezik, hogy valaki második randin tényleg szerelmes legyen, mert nem is ismeritek egymást).

2. A sztori második feléhez: a párod amellett, hogy nem normális, még birka is, mert nem véd meg mások előtt. Ja, és buta is, mert mindezt még el is meséli neked. De ez SEMMI ahhoz képest, amennyire te vagy buta, ha ezek után vele maradsz. Bocsi, ha ez bunkón hangzott.

Viszont nem tiszta nekem az a rész, hogy a szomszéd hogy jön a képbe, honnan tud rólad bármit is, vagy miből feltételezi, hogy nem lennél komoly kapcsolatra való.

Félve kérdezem meg, amit ilyenkor mindig szoktak, hogy…

…✨kamu sztori?✨…

Remélem, hogy az, nagyon szeretném, hogy az legyen.

2022. dec. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
88%

Azt hittem, h 24éves lányoknak ennél több gógyi/tapasztalat van odafenn a szürkében.


A két hetes pihi után én nem folytattam volna vele.

2022. dec. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se folytattam volna vele már azok után, hogy a második randi után szerelmes volt meg tervezett gyereket. ő.Ő

Már ez redflag, nemhogy mással ért egyet, az utóbbi nem is annyira mint az első, hogy őszinte legyek.

Vagy el van magától szállva, drogozik vagy a fejére beteg.

2022. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!