Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok gyerek, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok gyerek, de nagyon rosszul esett ez a dolog. Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Megjegyzem előre,hogy nem kérek olyan válaszokat,hogy jaj ez a facebook stb, igenis számomra komolynak tűnt.


Röviden annyi,hogy tegnap reggel találkoztunk a párommal,mielőtt bementem volna órára. Elmondtam,hogy nincs nagy kedvem, elég rosszat álmodtam vele. Elmeséltem,hogy az álmomban veszekedtünk, aztán meg írt neki egy csaj és mindent kiadott rólam és a kapcsolatunkról.


Erre közli,hogy most jut eszébe, a héten pont írt az egyik lány ismerőse (akivel a kapcsolatunk előtt kb egy éve bandáztak együtt,és most egy éve kb mint van külföldön) hogy nemsokára jön vissza a városba,és szeretne találkozni vele.

Már rossz érzésem lett,és kérdtem,hogy láthatnám-e amit írt. Megmutatta,és már a harmadik bekezdésnél teljesen rosszul lettem, annyira elöntött egy rossz érzés,hogy már kezdtem sírni.A beszélgetésben nagy ujjongás ment, hogy huu jön a városba újra, miújság, találkozzanak majd, barátom regényeket írt,hogy mi van a munkájában, és reméli hogy úgy jön majd ki ,hogy legyen szabad ideje találkozni vele.A csaj nyalt,hogy hú jó utat, vigyázzon nagyon magára(sokat utazik a barátom) stb. Ami a legjobban zavart,azok a puszis jelek voltak. Én ilyet csak akkor használok,ha tényleg olyan puszipajtás viszonyban vagyok valakivel, legtöbbször csak a barátomnak írok így. Ők kb minden harmadik bekezdésben küldtek egymásnak.

Annyira rossz volt látni,hogy a páromnak van rajtam kívül olyan nőnemű 'barátja' úgymond,akivel ilyen szoros viszonyban állnak. Ezt látta rajtam is,majd mondtam, hogy ezt valahogy nem tudom elfogadni. Lehet,hogy túl komoly vagyok,vagy hibás vagyok ebben,de egyszerűen nem bírom elfogadni, és ha ő ezt nem tudja megérteni,akkor nagyon eltérő a gondolkodásmódunk,és lehet neki olyan lányra van szüksége, aki vígan fogadja,hogy a barátjának ilyen 'barátnője' van.

Erre azt mondta,hogy ezt csak azért látom így,mert nem ismerem a lányt,ha találkoznék vele látnám,hogy nagyon rendes és nem olyan riba nc mint a többi stb.

Én pedig úgy gondolom,hogy egy embert még évek múltán sem tudsz teljesen kiismerni,nemhogy 1-2 találkozás alatt. Mindig tudnak meglepetést okozni, és változni az emberek. Engem 2 év után vert át az exem, őt nem sikerült kiismernem ennyi idő alatt sem jól, akkor hogy bízhatnék egy lányban egy találka után?

Még ha nem is benne kell bíznom, most,hogy láttam mennyire odavan érte a párom, úgy érzem megtört bennem valami.Magam sem értem, de sajnálom,hogy ilyen vagyok.

Túlságosan szeretem, és nem akarom,hogy neki rossz legyen, képes lennék elengedni is,ha neki a régi élete hiányzik és azt akarja.

De ilyenkor mindig azzal jön,hogy ő nem tudna nélkülem élni,és ha nem leszek,akkor inkább nem is akarna.


Most alig beszélünk, egyszerűen nem tudom túltenni magam ezen.

Ti hogyan viszonyulnátok ehhez? :(


2015. szept. 18. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataim alapján, ha egy csaj érezhetően nyalja a pasid seggét, akkor kell neki és az sem érdekli, hogy te ott vagy. Barátom is beszél lányokkal, én is beszélek fiúkkal, de azok a beszélgetések nem mélyen szántó, lelkis dumák, játékokról, programokról szólnak, nem nagyon találkozom velük, csak nagy társasággal.


Az én női megérzésem sajnos nem tévedett, az exem végül meg is csalt, csak túl naiv voltam, hogy időben elfogadjam a jeleket.


A nők álszent mocsok ribik tudnak lenni, és ezt a pasik kb sosem veszik észre, a háború csak köztetek zajlik.

2015. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy normális pasi tudja hol a határ! A hűség nem csak szívből jövőnek, hanem észből is kell jönnie! 24/F
2015. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem r.banc hát.Ha normális csaj lenne,nem ápolna ilyen kapcsolatot olyan pasival,akinek barátnője van.Lehetne tartani egy bizonyos szintet,nem így nyalni a pasinak.

A párod a leírásod alapján eléggé odavan érte.Ha nem tudod elfogadni (nekem sem férne bele) akkor engeddel a pasit,találhatsz olyat is,aki majd érted lesz ennyire oda.Ha a párod valóban szeetne,akkor figyelembe venné az érzéseidet és helyretenné a csajt.Barátkozni még lehetne,de közölhetné vele finoman,hogy változtasson a stílusán.

2015. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik barátság nő és férfi között, de egy női-férfi barátságban elejtett dumák nem különböznek ennyire egy azonos neművel folytatott beszélgetéstől. A nők sem puszilkodnak két percenként a barátnőikkel, a fiú barátaikkal pedig főleg. Igen, ez csak facebook, a közöttük lévő kapcsolat felmérésére viszont jó volt ez a beszélgetés. A barátodnak el kellene gondolkoznia azon, hogy barátnők akar, vagy szingliként flörtölni a "nagyon rendes" barátnőivel. főleg, ha nem tudna nélküled élni, és nem is akarna.. Ez meg milyen szöveg? Érzelmi zsarolás? Ez lenne a másik, amin felhúzom magam. Ha ő hibáik, akkor ne azzal akarjon megbocsátásra kényszeríteni, hogy öngyilkossággal fenyegetőzik. Valószínűleg egyébként a barátod pont úgy viselkedik a lánnyal, mint előtted, és nem esett le neki, mi a rossz ebben, azért mutatta meg mindenféle aggodalom nélkül a beszélgetést. Ha az ember párkapcsolatban él, az lemondásokkal is jár, konkrétan ha addig túl közvetlen viszonyban állt a másik nemmel, ezen nem árt változtatni. Beszéld meg vele, hogy nem lesz ez így jó, mert ez a rajongás túlmutat azon, amit egy párakapcsolatban élő fél megengedhetne magával egy haverral szemben. Vegyen vissza és pont. Ha valóban haver, akkor ne lógjon rajta jobban, mint egy fiú baráton..
2015. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

és mi van ha r1b4nc lett időközben? 2 emberen múlik ez a dolog...nem elég a csajnak r1b4ncnak lennie! a barátodnak is akarnia kell...

szerintem ne parázd túl...ha féltékenykedsz akkor te mérgezed meg a kapcsolatot...


22F

2015. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

>Ami a legjobban zavart,azok a puszis jelek voltak. Én ilyet csak akkor használok,ha tényleg olyan puszipajtás viszonyban vagyok valakivel


Az csak te vagy. Van, akinek ez komoly (mint neked), van, akinek semmit sem jelent. Nekem sokat nem jelent. Barátnőmnek soha nem küldök chaten puszikat, viszont van olyan nő ismerősöm, akinek igen. Egész egyszerűen azért, mert más a kettejük stílusa, másképp beszélek velük. Teljesen alaptalanul féltékenykedsz, ez semmit sem jelent, és a barátod készségesen meg is mutatta.


És de, igenis az a válasz, hogy ez facebook, ahol mindenki azt lát bele egy szövegbe, amit akar. Az, hogy neked ez komolynak tűnt, a te komolytalanságodnak és gyerekességednek a bizonyítéka, nem másnak.


Van >valódi< okod arra, hogy féltékenykedj? A leírtak alapján nincs. Ha tényleg nincs, akkor egyszerűen ne legyél féltékeny.


És ne vonj le következtetéseket fostos facebook-beszélgetések alapján!

2015. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omba ***** válasza:

"Már rossz érzésem lett,és kérdtem,hogy láthatnám-e amit írt. Megmutatta,és már a harmadik bekezdésnél teljesen rosszul lettem, " - ilyenkor kell az orvosi segítség.


Ha te ostoba voltál az előző kapcsolatodban, az kevés ahhoz, hogy ilyen ocsmány módon rágalmazd a barátodat... aki szó nélkül megmutatta amit akartál, és egy lányt, akit nem is ismersz.

2015. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Mi tortent azota? Megoldodott mar a problema? Nekem baratom volt hogy egy honapot kulon voltunk, szakitott velem mert egyedul akart lenni. Aztan visszajott h hulyeseg volt, nem tud nelkulem elni, folyton csak ram gondolt, megorult nelkulem.

Kapcsolat fojtat. Par honap vagy egy ev is eltelt nem tom pontosan, este elalvashoz keszulunk, mar sotet van, kerdezi felvagyok-e. Mondom igen, miert?

Ot nagyon nem hagyja nyugodni a lelkiismerete, el kell mondania hlgy van egy csaj aki osztalytarsa (joval elottem tetsuett nekinez a csaj) es amikor kulon voltunk o este kiment a kolibol sokazor setalt a csajjal es par alkalommal smaroltak is de rajott h engem szeret nagy baromsag volt stb es ennel tobb tenyleg nem tortent. Ezt is lenyeltem.

Kesobb sokat beszelt errol a vanda csajrol, lyukas oran felmentunk vandahoz es csinalt hambiiit, de van pasija eggyutt elnek ne legyek feltekeny, vanda igy vanda ugy, o a legjobb csaj haver. Nagyon felhuztam magam es ezen nagyot veszekedtunk.. Tavaly is csajnak szulinapja van, felmegy ott alszik naluk mert buli lesz (50km-re ahova kozepsuliba jarnak) de csak haveeer, engem szeret, meg ott lesz a palija is, nyugodjak mar le....

Hat en nem tudom... En azota is vele vagyok, tudom bolond vagyok:)

Nem biztos hogy a te fiud is ilyen de gondold at jobban a dolgokat. Azt a csajt sem zavarta h a fiumnak 2 eves kapcsolata van, itthon varja a szereto baratnoje es majd meghal annyira hianyzik neki, addig en juhhuuu smarolgatok a pasijaval, meg felviszem magamhoz kajvsizni, meg szulinapomkor jol beb6/2szunk,...

Rohadt egy noszemelynek tartom az ijet. Kivanom sajat boren tapasztalja meg ezt a suenvedest.

2016. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!