Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyot hazudott a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyot hazudott a párod a koráról, te együtt maradnál vele?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, én azt hittem róla, hogy 39. Tegnapelőtt meséltem hogy bnoimmel sok férfira becenevet aggatunk. Mondom őt ugy hivtuk h a negyveneses xd. Aztan mondja hogy sose volt annyi. Mondom tudom 39 vagy. Mondja nem is tudod az igazi korom, sose jott szoba. Nezem most szivat vagy mi. Mondta nem birja kimondani, keptelen ra. Majd elmondja par nap mulva mert most koran melozikfel 6tol. Bekenhagytam. De masnap este lattam h meg 8 ora sincs szoval raterek a temara, ugyis tud aludni. Mondja nem akarja most elmondani mert ideges lesz nrm fog tudni aludni. Eroszakoskodtam kimondta h 51, nema csend lett. Mondja h sose jott szoba, meg h mit szamit hany eves? 39 volt neki kiirva tarskereson es en emlekszem h poenkodtam neki h jon a 4. X meg talaltam screenshotot h 10 nappal az ismerkedesunk utan is poenkodtam a 40es korral mert eleve azt hittem fiatalabb. Szoval ezt nem veletlenul elfelejtette mondani hanem tisztaban volt vele h felre vagyok informalva. Meselt olyan sztorit h 18 evessel kavart, nem volt semmi komoly koztuk es mikor le akarta razni akkor nyogte be hany eves igazabol. Ez meghokkento szerintem. Mondta nem szereti a korat szegyelli, de szerintem ez csak taktika mert 18-20 eves lanyok valszeg nrm rgy 51 eves ferfit huznanak jobbra. Anyumek mar reg latni akartak, en sose mutattam be senkit mindig huztam a talit, multhet szombaton(10.en) talalkoztak az esobe ahol meghivasrol is volt szo kari elott. Lehet ettol ijedt be, mert nyilvan egy ember elott meg egyszeru eltitkolni, de anyumek biztos kerdezgettek volna h hany eves volt mikor gyereke lett(van egy 10 eves fia) meg ilyenek es akkor az mar vagy tovabb hazudozik vagy akkor nagy gaz lett volna egesz csalad elott ott vallja be. Es nekem ez is faj h hazudott, de kozben az en kisebb hazugsagom meg ugy felnagyitotta hogy csak na. Hagyta h szarul erezzem magam napokig. Mikor meg o van rajtakapva egy sokkal nagyobb dolgon eltorpiti es en vagyok a gonosz h bantom es nem ertem ot meg, es nem hagyom pihenni. Ezert mondta menjek haza.

Logikailag tudom h valoszinuleg azt irjatok h nem bocsatanatok meg, de ezen kivul tenyleg sose volt semmi gond koztunk. De faj ahogy viselkedik mar egy hete sirok kb minden nap miatta.



2022. dec. 15. 11:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem olvastam végig, nekem már az is gáz, hogy 21 évesen, 39 ok neked,... azt meg hogy észre sem veszed, hogy 51... akkor már nem mindegy?!
2022. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez ugyanaz a ketagória mikor valaki nem veszi észre, hogy terhes, csak mikor már szülni készül, hagyjuk.
2022. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Ennyire jó karban van, hogy nem vetted észre, hogy 51?
2022. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

#3

Tudod a szerelem vak! :D Na de ennyire?

Biztos hasonlít az illető Gajdos Tamásra. Itt a pasi az aki szánalmas, hogy ennyivel fiatalabb nőkre megy. A saját korosztályával nem tud mit kezdeni?

2022. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Na ja, a korról elég sok ember hazudik, még Elena Ceausescu is. Én is ismertem már olyat aki pár nap alatt 6 évet öregedett.


A legjobbak mégis a "meghatározhatatlan korú" emberek, akik ugyanúgy néznek ki évtizedeken át és senki nem tudja megmondani, hogy mennyi idősek is. Poén!

2022. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Én 49 éves vagyok, engem is harmincasnak szoktak gondolni, van ilyen, viszont én megmondom a korom, ha szóbakerül, meg nem titkolom egyébként sem, az meg, hogy átverjek valakit, kizárt. Nagyon legalja dolog átverni valakit, és arra alapozni egy kapcsolatot, szimplán kidobnám, ez nem társat akart, csak egy fiatal puncit.
2022. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem járnék olyannal, aki hazudozik. Nálam fontos az őszinteség és a megbízhatóság.


Azt én se értem, hogy hogy nem vetted észre, hogy nem harmincas, bár lehet nagyon jól tartja magát. Szerintem aki 51 évesen 21 évessel akar járni, annak valami mentális gondja van…vagy csak a tested számít neki, hidd el az ilyen nem a lelkedért szeret. Mindenesetre én tuti nem járnék egy apám korú faszival (az én párom 12 évvel idősebb nálam, szerintem annyi még belefér, na de 30 év?). Gondolom a terveitek sem egyeznek a jövőre, te biztos még gyereket akarsz meg bulizni, utazgatni, neki meg lassan öregotthont kell nézni🤣

2022. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

A 21 es 39-es felallasnal megbukott nekem ez. Jezus...

Csavo beteg. De h te nem vetted eszre, h ennyire koros az is szep. Remelem ezekbol a tapasztalatokbol tanulsz, meg a palit otthagyod. Emiatt a koros fereg miatt meg ne sirj. Meg kicsit kerekitsd le a korosztalyt, ami utan erdeklodsz. :D ekkora daddy issuet....

2022. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!!!!
2022. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Logikailag tudom h valoszinuleg azt irjatok h nem bocsatanatok meg, de ezen kivul tenyleg sose volt semmi gond koztunk. "


Ez se volt gond mi???


" https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2022. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!