Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hobby, Barátnők hiánya....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hobby, Barátnők hiánya. Tényleg ennyire jellemző a nőkre?

Figyelt kérdés

36 éves férfi vagyok, eddig két komoly kapcsolatom volt, a második jelenleg a feleségem :)


Mindkét kapcsolatban jellemző volt, hogy a velem lévő lányoknak nem volt hobbijuk, illetve a jelenlegi páromnak igazából barátnői sincsenek...


Ezekből a dolgokból volt surlódás mindkét kapcsolatomnál (nem tudták lekötni magukat, ha épp nem valami közös dolgot csináltuk pl)


Feleségemmel a gyerekek érkezése "megoldotta" a dolgot, bár ezt azért nem nevezném megoldásnak.. Nála még olyan "gond" is van, hogy a munka sem igazan köti le, szimpla pénzkeresésnek tekinti, semmi ambiciója nincs ilyen téren sem... Kiváncsi leszek, mi lesz, ha nagyobbak lesznek a gyerekek, most nagyon jol elvan a babázással, meg a nagyobbik ovis dolgainak az intézésével.


Más lányokra/nőkre mennyire igaz ez amúgy? Én több lányismerősömnél látom, hogy pl hobbyjuk egyáltalán nincs, míg fiúknál szinte mindnél van valami (horgászat, túrázás, barkácsolás, modellezés, akár számítógépes játék, stb...)



2022. dec. 15. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Szexista!
2022. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Rám is jellemző. Nincs hobbim, egy barátnőm van csak. Szar, de legalább a párom itt van nekem és szeret velem lenni, ha együtt vagyunk nem unatkozom :D
2022. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

36 évesen nőnek kene lennie, nem lánynak. Én megértem a problémát, csak azt nem, hogy miért vagy vagy voltal együtt ilyen emberekkel. Én megorulnek, ha a paromnak rajtam kívül nem lenne élete, céljai, barátai. Egyszerűen fullasztana az egész. Ha te nem lennel neki, akkor egy semmi lenne.


24N

2022. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de ezt biztos nem tudtad mielőtt elvetted, sőt, csináltál gyerekeket is..
2022. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Házas férfiként a feleségeddel törődj, ne más nőkkel.
2022. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van mindkettő. Azért az is megérne egy misét, hogy te miért kizárólag ilyen nőkre utazol/tál.
2022. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Én is kifogtam egy ilyen nőt. Az elején nem tulajdonítottam neki jeletőséget, hiszen nem volt még hasonlóval dolgom. De sajnos kiderült amitől tartottam, azért nem voltak barátai mert mentálisan nagyon nem volt rendben.
2022. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Teljesen jól megvagyok a feleségemmel, ezt a kérdést nem azért tettem fel, mert annyira zavarna a dolog Nyilvan ugye mint irtam voltak surlodasok, de akkor meg azert fiatalabbak voltunk, kapcsolat eleje stb... Illetve egyutt teljesen jol elvan velem, szeret kirandulni, ilyesmi...


Inkabb az érdekelt volna, hogy mas nőkre mennyire jellemző ez, hogy alapvetően a párjuk/gyerekük körül forog az élet és nem jellemző a hobby vagy a munkájuk szeretete? Az én ismerőseim között amugy ez a jellemző, szinte nincs is olyan nő ismerősöm, aki ne ilyen lenne.

2022. dec. 15. 23:26
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

"míg fiúknál szinte mindnél van valam"


A francokat van. SOknak semmi nincs.

Részemről sok egyéb elfoglaltságpm van és sok időre van szükségem. Nálam is emiatt ment már tönkre nem egy kapcsolat, csak éppen a férfiak voltak azok, akik teljesen rám akartak telepedni.

2022. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom. Egy jó darabig ismerkedtem neten. A hobbi kérdésre szinte mindig az volt a válasz, h filmezés...

Sztm ezt nem csak nőkre lehetne kérdezni.

Az emberek többsége sztm a munkát pénzkeresés miatt csinálja csak.

Nálam is lett vége ezmiatt kapcsolatnak, semmi barátja nem volt, hobbi se...amiket én szeretek vagy felajánlottam h lehet közösen, az ezért azért nem jó mert... Állandóan az én nyakamon lógott.

N 30

2022. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!