Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora problema egy parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Parommal meg tizenevesen kerultunk ossze, nagyon jol megvoltunk mindig is es evek utan is szerelmesek vagyunk egymasba, viszont igy hogy teltek az evek es kezdunk kibontakozni felnottkent, sajnos egyreinkabb eszreveszem illetve a kornyezetem is hogy eleg durva intellektualis kulonbseg van koztunk. Mas az erdeklodesi korunk is ebbol kifolyolag egy kicsit, persze mikor egyutt vagyunk nagyon jol erezzuk magunkat es erzelmi problemak sosem merultek fel, viszont elgondolkodtam hogy esetleg egy hazassagban mekkora problemat okozhat ha a no magasabb intellektussal rendelkezik mint a ferfi? Hosszutavon ilyen korulmenyek kozt mukodhet ez a kapcsolat?
2022. dec. 18. 00:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%

Milyen "intellektuális különbségek"? Ez megint egy ilyen "Diplomás nő vagyok, aki nem Dr. az csicska és rám se nézzen!" kérdés?


Tudod sok ember csak okoskodó, de nem okos.

2022. dec. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is ez van, csak mi mindketten diplomások vagyunk, viszont én kreatív, gondolkodó, mindig valami tudományos áttörésen gondolkodom, ő meg azon, hogy most ki fog kiesni a való világban :D de hát ilyen az élet, az ő puritánsága az, ami engem visszaránt a földre mikor teljesen belefeledkezem a kutatásaimba. Nem feltétlen rossz dolog ez, ha szeretnél erről még beszélni írj privátban.
2022. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

#1. Abszolut nem, en sem erzem magam kiemelkedoen okosnak, es mindketten egyetemen tanulunk.

#2, koszonom:)) irok majd

2022. dec. 18. 00:39
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez miben nyilvánul meg?
2022. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
10%

Tehát ez olyan nálad mint a...hmm...mint a fürdőruha? Hogy én, mezei ember hiába kérnék tőled egy fehérneműs képet, nem küldenél, vagy meglesnélek amikor otthon épp öltözöl:DDD és kihívnád rám a rendőröket, viszont ha nyáron a strandon fürdőruhában sétálsz az oké, ott nézhetlek.

Szóval házasság után már zavarna az, ha a pasid egy proli majom lenne, házasság előtt még oké?

Vagy hogy van most?

2022. dec. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hazassag elott sem “oke”, viszont szeretem ot es nem tudom hogy ez a problema eleg ok e arra hogy megszakitsuk a kapcsolatunkat. Nyilvan egy olyan emberrel szeretnem osszekotni az eletem akivel kolcsonosen fejlodhetunk egymas mellett.
2022. dec. 18. 01:21
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Ezt egyedül te tudod, hogy ez neked mennyire probléma. Teljesen független attól, hogy a Kiss Posta meg a Nagy Manci hogy tud együtt élni. Ha ti kiegészítitek egymást, mert elfogadjátok, hogy te vagy az okos, ő meg az erős, és tudjátok egymást tisztelni is, és értékelni a másik erősségeit, akkor egy életen át lehettek boldogok. Ha meg a párod elkezd veled rivalizálni, mert van egy kattanása, hogy neki kell férfiként okosabbnak lenni, meg nem látjabe, ha te valamiben jobb vagy (pl pénzügyek kezelése), te meg elkezded lenézni, mert buta, akkor egy életen át fogtok szenvedni.
2022. dec. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
5-10 év múlva már a létezése is idegesíteni fog. Tizenévesen mások a prioritások, mint felnőttként. Fiatalon, gyerektelenül sokkal nagyobb eséllyel találsz hozzád illő férfit, mint elváltan, megkeseredve 2 gyerekkel.
2022. dec. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

Én el nem tudom képzelni, hogy most is azzal a párommal legyek, akivel tizenévesen jöttünk össze és végül együtt voltunk négy évet. Náluk is ez volt a gond(többek között). Én egyszerűen nem tudtam rá felnezni úgy, hogy magamhoz képest butának tartottam. Azóta szerencsére már szetmentunk, neki lett egy hasonlóan csekély értelmű barátnője, akivel nagyon jól elvannak.

Nekem az egyik legfontosabb tulajdonság egy ferfiban az intelligenciája. Ha nem okos és tájékozott, onnantól kezdve nem tudok vonzodni hozza.



24n

2022. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 NTBS ***** válasza:
72%
Ezt neked kell eldönteni. Ha zavar szakíts.
2022. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!