Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszok a páromra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszok a páromra, hogy nem volt képes a 25-ét elintézni szabad napnak?

Figyelt kérdés

A párom felszolgáló így sokszor hétvégén is dolgozik. Direkt mondtam neki, már december elején, hogy mondja meg a főnökének, hogy a 25-e mindenképp legyen szabad neki, mert nálunk hagyomány, hogy 25-én megyünk anyámékhoz ès ott lesz az egész család a húgom es neki a párja meg a bátyám és a felesége is. Most így tök rossz lesz, hogy mindenki a párjával jön én meg mehetek egyedül mintha nem lenne senkim. Erre volt a válasz, hogy a főnök így tudta megoldani.

Nagyon elegem van, hogy a munkája miatt kimarad egy csomó programból én meg magyarázkodhatok, hogy dolgozik. Húsvétkor is bejátszotta ugyanezt. Nem akarom, hogy azt higgyék nem szereti őket a párom es azért nem megy.



2022. dec. 18. 15:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

És hogy ha a párod nem akar a családoddal ünnepelni? Erre már gondoltál?

Vagy egyszerűen nem akarja elvesziteni a munkahelyet?

2022. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is ilyen munkám van, de attól meg szakitok a barátnőmre időt, ha husvétkor ugyanez volt, akkor karácsonykor ez a minimum, hogy elintezem, nem is értem.. szeret egyáltalán a családodal lenni? Mert ez lehet egy tokeletes kiskapu is. Amúgy ez nem csak nálatok hagyomány! Én id megyek mindenfele karácsonykor én is a barátnőmnél eszek. Bár engem nem igazán szeretnek a barátnőmék szülei de ez engem egyáltálán nem érdekel. Téged se érdekeljen mások véleménye! A Te családod, viseld el Te őket!
2022. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Az elképzelhetetlen, hogy karácsonykor a kollégái is szerettek volna szabadnapot? Sajnos, vagy nem sajnos, ez a legtöbb hasonló munkakörben nem jelentkezési sorrendben történik, hanem figyelembe vesznek más körülményt is. Van, ahol pl.a gyerekesek elsőbbséget élveznek.

Megértem, hogy rossz ez neked, de ez ilyen. Ha mondjuk én ilyen helyen lennék főnök, akkor a 3 kisgyerek van otthon, akik várják a Jézuskát, a feleségem meg 1 hete szülte a negyediket, szóval nincs épp abban az állapotban, hogy egyedül vezényeljen le mindent/egyedülálló anyaként nem várhatom el a 8 éves Jancsikától, hogy idén ő készítse a menüt és minden mást/1 évben egyszer, karácsonykor, szeretnék eljutni a 200km-re élő 90 éves anyámhoz, lehet, hogy ez lenne az utolsó karácsonyunk együtt mellett a "mit fognak szólni a csajom rokonai, ha nélkülem megy a karácsonyi vacsorára, amikor a tesói a párjaikat is viszik", nem lenne valami ütős érv.

Én úgy vagyok vele, hogy vannak a hagyományostól eltérő munkarend szerinti munkakörök. Csak az csinálja, aki bírja. Ha a párod nem akar változtatni, ő ezt elfogadta, te meg nem tudsz megbarátkozni a helyzettel, akkor neked kell új pár után nézni 🤷🏼‍♀️

2022. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát szép vagy. Nem is az a bajod, hogy a párod nélkül fogsz karácsonyozni, hanem hogy úgy fogsz kinézni mint akinek senkije sincs.
2022. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"mert nálunk hagyomány, hogy 25-én megyünk anyámékhoz ès ott lesz az egész család "

A főnök meg szarik a családi hagyományaitokra. A munkahely az munkahely. Nem kívánság műsor.

2022. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted más családokban nem hagyomány karácsonykor, hogy együtt ebédelnek/vacsoráznak, együtt töltik az ünnepet? Mi az, hogy neked magyarázkodnod kell amiatt, mert a párod dolgozik? Épeszű ember ezt megérti. Valószínűleg nem jókedvében teszi a párod, örülj, hogy neked olyan munkád van, ahol ünnepnapokon nem kell dolgozni.
2022. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%

(Nem érdekel ha lepontoztok)

A kérdezőt teljes mértékben megértem!

Ha meg van beszélve előre, hogy x napon ide megyünk akkor tartsa is magát hozzá.. Ha fontos a másik félnek, hogy megjelenjen pl. ez esetben a családi összejövetelen, akkor nem bólogatunk a főnöknek, hogy “semmi baj persze bejövök”, hanem fogom és kiharcolom! A páromat előrébb veszem mint a munkát, pont nem érdekel, ha kirúgással fenyeget e miatt, munkahely lehet másik van bőven miből választani, egy normális párt aki megbecsül és nem ver át sokkal nehezebb találni..

Ha neki az fontosabb, hogy a főnöknek tegyen jót minthogy csak ennyi kis örömet szerezzen a párjának ezzel akkor az elég csúnya dolog..

Bezzeg, ha Te nem mész majd el az Ő családjához vele, na akkor mekkora cirkusz lesz mi?..

Ha egy ilyen apró kis dologra nem képes, hogy 365 napból csak egyetlen 1 re eljöjjön szabadságra bármi áron, ha neked az fontos és jól esne akkor mit vársz tőle? Én beülnék haverokkal utánna már csak azért is oda ahol dolgozik, jól éreznénk magunkat ő meg végig nézhetné.. Ha ennyit nem értem meg neki, hogy csak 1 napot harcoljon ki értem mert nem érdekli annyira akkor az se érdekelje, hogy én mit csinálok aznap.. Másnap meg még úgyse mennék sehova vele mert ”annyira másnapos” lennék..

2022. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
#7 Milyen álomvilágban élsz te??
2022. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
#8! Valószínűleg se párkapcsolata, se munkahelye nincs és nem is volt még, valamint nem több 16 évesnél. Ott divat ez a csak én létezem mentalitás, hogy nekem jár a szabadnap, amikor én akaroooooooooom! Ha meg a pasim nem úgy viselkedik, ahogy én akarom, akkor majd jól megbosszulom😂
2022. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy a főnök magasról tesz arra, kinek, mikor van a nagy karácsonyi ünnep otthon. 24-27-e közőtt biztos kapott szabadnapot a párod, mert elméletileg igyekeznek így megoldani az ünnepeket a vendéglátásban is. :) az meg hogy 25-re nem sikerült megkapnia... ilyen az élet! Te ünnepelsz vele akkor amikor Ő ráér, mást nem tudsz tenni.


A családodnak meg semmi köze a párod munkabeosztásához. Ha húsvètkor ugyanez volt, akkor Együtt, megbeszélve meg kell oldanotok, hogy keressetek néha olyan alkalmakat az évben (nem kell nagy ünnep legyen), amikor találkoztok egymás családjával.


Ez a munkakör ezzel jár, ha nem fogadod el, akkor másik párkapcsolat kell neked.

2022. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!