Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszom a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a páromra amiért nem keresett?

Figyelt kérdés

Volt egy lehetőségem, hogy elmenjek a barátnőmmel és a családjával Olaszországba pár napra kirándulni. A párom nem tudott jönni, de úgy döntöttünk kár lett volna ki hagynom így csak én mentem.

Először mentem nélküle ilyen nagyobb kirándulásra, először ültem repülőn, ez mind szép es jó volt de úgy érzem a párom nem törődött velem ezalatt. Esténként én hívtam es küldtem nap közben pár képet neki, viszont utolsó nap amikor már vissza kellett induljunk kb le se sz@rt. Reggel irt egy Joreggelt üzit és ennyi, délután én kerestem de akkor már észre vehette hogy valami bajom van.


Látva hogy a barátnőmmel mennyire törődött a párja( aki szinten nem volt ott ) nagyon rosszul esett. Nem várom el, hogy fél óránként írjon, de bár annyi érdeklődést, hogy mikor indulunk, minden oké-e, mikor ér be a repülő stb mutathatott volna. Mégiscsak egy idegen országban voltam és nem a szomszéd városban.

Vagy túlzok? Annyi a válasza, hogy dolgozott mikor kellett volna írjon, írt a reggel . De nekem úgy tűnik nem vagyok én annyira fontos neki mint hittem.

Most nem szól hozzám emiatt. Mit gondoltok így objektíven erről?

25 n, 6 éve együtt.


2022. ápr. 6. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy azért nem írt, mert úgy gondolta, nem akar megzavarni? Én pl. nagyon ritkán írok a páromnak, amikor programja van, mert nem akarom zavarni. Úgy vagyok vele, hogy ír akkor, amikor ő ráér. Főleg, hogy ő akkor dolgozott - máskor szoktatok csetelgetni munkaidőben?

Ülj le vele megbeszélni, de ne vádaskodva meg ne cseszd le. Mondd meg neki, hogy te így és így érzel, szeretnéd megérteni, hogy ő miért így reagált, és szeretnéd, ha legközelebb így meg így lenne.

2022. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten túlreagáljátok.
2022. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nagyon rég nem volt ennyi ideig külön, az elején 2 évig kb csak hétvégente találkoztunk mert olyan volt a munkája, de akkor is sokat cseteltünk mindig hagytunk egymásnak üzenetet.

Mostanában ha en is csak munkában vagyok akkor persze nincs sok írás, egy szünetben felhívom hogy minden oké e és aztán este tali itthon .

De most hogy ilyen távol voltunk és én először ott, meg repülőn is, azt hittem többet fog törődni velem , még csak annyit se h jo utat vagy vigyázzak magamra …

2022. ápr. 6. 21:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, hát 6 év után már felszállt a rózsaszín köd.
2022. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Lehet irigy, hogy te elmehettél.
2022. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Mindenképpen túlzol, nyilván nem akar zavarni a másik és addig ő is lefoglalja magát, pihen. Ebben semmi nincs, egy eszméletlen nagy ostobaságon rugózol. Ti 6 éve vagytok együtt, teljesen máshogy fog hozzád állni.


"de akkor már észre vehette hogy valami bajom van"


Lehet észrevette, talán idegesítette is hogy hisztizel.


Ettől még lehet a kapcsolatnak már annyi, de nem emiatt.

2022. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nincs az a nagy rózsaszín köd de én ezt alap törődésnek látom. Még távolibb barátnőm is irt egy annyit hogy jó utat s vigyázzák magamra. Amikor a párom utazik munka ügyben en is mindig mondom neki és kérdezem hogy van stb.

Arra vágyom hogy figyeljen rám és törődjön velem ha már együtt sem vagYunk akkor pár kedves szóval. Ez tényleg ilyen nagy elvárás így 6ev után?

2022. ápr. 6. 21:38
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem túloz a kérdező.

Én 30 éve vagyok férjnél, de ha pár napra elmegy egyikőnk, azért érdeklődünk hogy mi a helyzet.

Az a minimum lett volna, hogy megkérjen, hogy írj amikor megérkeztek. Vagy érdeklődik milyen a szállás, stb.

Egy reggel és egy este telefon beleférhetett volna.

Szerintem irígy, és ezért viselkedett így.

2022. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem ért rá más nőt döngetett
2022. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9# A gyakorikérdések sajátos "fizikája" szerint mindenképpen.


Írhatnék ide csomó "okosságot", de igazából te ismered a párodat, a kommunikációs szokásait. Szerintem túlreagáljátok mindketten.

2022. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!