Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kirúgatta az exemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kirúgatta az exemet a munkahelyéről, és ezért nagyon haragszom rá, szerintetek jogos lenne ha szakítanék vele?

Figyelt kérdés

Sajnos az exem nem igazán tudta magát túl tenni azon, hogy szakítottam vele, ezért mindig hülyeségeket terjesztett a hátam mögött rólam/rólunk a párommal, illetve kémkedett utánunk a közösségi oldalakon. Olyanokat terjesztett rólam, hogy ilyen meg olyan k*rva vagyok, hogy a pasim egy mindenkinek letérdelő csics*a, stb.


Kértem a párom, hogy ne csináljon semmit, hagyja rá a dolgot. Viszont középvezetőként dolgozik egy nagy multinál, és elég sok embert ismer, gondolom így jutott el az exem munkahelyéig is, ahonnan valamilyen úton módon de kirúgatta az exemet.


Mivel az exem barátai, meg az én barátaim közösek, ezért így értesültem a dologról, először el sem akartam hinni, de amikor este beszéltem a párommal, és rákérdeztem, hogy ő volt-e, csak nevetett, hogy hát majd most meglátjuk, hogy a híd alól is ilyen nagy szája lesz-e az exemnek, éshogy sok sikert neki ahhoz, hogy találjon valami új helyet.


Amikor rákérdeztem, hogy miért csinálta ezt, akkor csak annyit mondott, hogy a rossz k*csög addig járt a kútra, ameddig el nem tőrt, és,hogy ha megverte volna az exem akkor sokkal rosszabbul járt volna .


Én értem, hogy zavarta a barátom férfiasságát az, hogy az exem hülyeségeket terjesztett rólam illetve rólunk, de szerintem kirúgatni valakit, játszani a megélhetésével valakinek egy ilyen instabil világban nagyon tróger dolog, és ha engem nem zavart, hogy valaki hülyeségeke terjeszt rólunk, akkor őt sem kellett volna zavarnia.


26/L


2021. nov. 22. 19:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
67%
Alap, hogy kirúgatta. Én a nyakába varrtam volna valami lopást is.
2021. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen exem lenne, én rúgatnám ki. Neked kellett volna leállítani, nem a pasidnak.
2021. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%

"és ha engem nem zavart, hogy valaki hülyeségeke terjeszt rólunk, akkor őt sem kellett volna zavarnia"


Ez mekkora baromság. Ő nem te vagy, hanem egy különálló személyiség, a helyében én dobnálak ki téged a hisztid miatt, és hogy a nyomorult exedet véded még ezek után.

2021. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
14%
barátod rossz kcsög inkább.. dobd ki rohadt hamar !! aki nem meri szemtől szembe megmondani a problémáját a másiknak ha nem játszadozik az jellemtelen bszari betérdelős kis kutya..
2021. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
66%

Én exen detto.

Csak ő azt rugatta ki, akivel csalta a nője.


Neki csak ez a fegyvere.

Ő nem beszél rondán meg semmi.


Ha azt nézzuk a becsületsértés meg illegális is, fel is jelenthette volna igazábol az exed. Ő még legálisan is járt el.


Nem pártolom nem felrértendő de intelkigen emberek hatalma tenyleg nem abban rejlik hogy majd leall vele vitázni es megveri.


A parod se tehet arrol hogy ő meg mást fegyvert hasznal.

2021. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
5%
remélem exed elkapja és állon húzza a kis sznob kcsögöt !
2021. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%

4.-re.


És ha a szemébe mondom, majd nekem jön? Ha arcon csapom a viperával, többet kapok érte, mint egy normális emberért.

2021. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
71%

Ha középvezető, nyilván zavarta, netán féltette az eddig felépített egzisztenciát. Viszont lehet elég lett volna személyesen elbeszélgetni vele, mint férfi a férfival. Ha nem ért továbbra se az ex a szép szóból, talán még érthető is lenne ez a húzás

Viszont számomra elég durva, hogy ilyen miatt elvette egy ember megélhetését, és talán a jövőjét is " elintézte".

2021. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Nem félteném a pasimat, mert 12 éve Thai-Boxol, állítása szerint pont ezért is rugatta ki az exem, mert ha összeütöttek volna, akkor szerinte a mentők viszik el az exemet, elnézve pár edzését, ebben nem kételkedem.


Csak azt nem értem minek valakit ezért kirugatni, nem egyszerűbb figyelmen kívül hagyni?

2021. nov. 22. 19:36
 10/47 anonim ***** válasza:
10%
vipera.. van fszod neked is !
2021. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!