Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszom rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés

Körülbelül már 10 hónapja vagyunk együtt és úgy érzem nem is vagyok fontos neki. Ezt már többször bebizonyította de sokszor elnéztem neki. Ami ezért rosszul esett, hogy most volt a születésnapom és nem köszöntött fel, elfelejtette.

De beszéltünk róla hogy mikor lesz és közös ismerősünk is van. Nem nagy dologra gondoltam csak tényleg hogy eszébe jussak.

Mikor neki volt én is készültem és felköszöntöttem. Másnap találkoztunk elnézést kért de ennyi.


2022. nov. 25. 02:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondjuk, hogy jogosan haragszol rá, akkor mi változik? Visszaigazolást keresel arra, hogy szar a kapcsolatod? Ha többször bebizonyította, hogy nem vagy fontos neki, akkor miért vagy vele?
2022. nov. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az elsőt. Nem értem itt most mit vársz.
2022. nov. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Az érzéseid jogosak, akármit is érzel és akárki hajlandó azt visszaigazolni (vagy nem). Attól még ezt érzed és ha nem teszel ellene, ezt is fogod érezni. A kérdés csak az, hogy hogyan döntesz. Döntés kérdése, hogy milyen érzéseket élsz át a jövőben, rajtad múlik. Amit beengedsz az életedbe, azt kapod.
2022. nov. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de egy születésnapot elfelejteni az már olyan szinten a kapcsolatba és a másikra szras, amit emberek évtizedes házasságban sem engednek meg maguknak.
2022. nov. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. nov. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

En mindig kinezek vmi ajandekot es mar egy honappal elotte megvetetem. Igy nem felejto el es nem kspok hasztalan dolgokat.

N

2022. nov. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Imádom szeretem a páromat, de én is jártam már úgy, hogy elfelejtettem. Pedig szegényem még célozgatott is rá. Ettől függetlenül nagyon szeretem és nem "szrok" Rá.

A helyedben inkább az zavarna, hogy ez a nem törődömség nem egyszeri és nem csak most nyilvánult meg.

2022. nov. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Dobnám az biztos!
2022. nov. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapja vagytok még csak együtt, lángolnia kellene a szerelemnek. Ha már most szarik rád, mi lesz később.

Te pedig már most sokszor sírsz maiatta.

Bocsánatot kért és ennyi? Még utána sem adott legalabb egy csokor virágot? Azbelső szülinpodat a kapcsolatotokban? Megnyugtatlak, maskor ne is reménykedj. Elnézted végülis neki.

Többet is meg fog engedni magának, mert hagyod.

2022. nov. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
9es vagyok. Bocsi, azt nem tudom te a fiú vsgy a lány vagy.
2022. nov. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!