Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen buták a felhasznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen buták a felhasználók ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Egy csomó ember azt hiszi, hogy ha egy prosti teherbe esik egy kuncsafttól, akkor az azt jelenti, hogy gumi nélkül dugta, pedig nem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

A prostikon 8-10 ember is átmegy egy nap és simán lehet, hogy gumi használata mellett is teherbe esik. Aztán a stricijükkel nevelik a gyereket, mintha tőle lenne, pedig valamelyik kuncsafttól van. Bármelyik nő teherbe eshet gumi használata mellett, a prostiknál meg ebben tényleg nincs semmi extra.


Egy másik kérdésnél nem tudják az emberek, hogy mit jelent az impotens szó:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ez a kategória lenne mindennek az alja, ahová az agyilag zokni emberek járnak?



2022. dec. 18. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Buta vagyok.
Nem vagyok buta.
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
A második kérdés alatt egyetlen ember nem tudta csak. Azért ez nem meglepő, ne olvasgass face kommenteket, mert ott majd látsz csodát, ha ez már túlment az ingerküszöbödön.
2022. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem tartod butának aki ezzel foglalkozik és külön kérdést ír ki rá?
2022. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

#1

Igen a face csoportokban is vannak "zsenik".

A múltkor egy erősen szexuális jellegű csoportban egy férfi szeretett volna találni "felpumpált puncijú" hölgyet kényeztetni. Előtte néhány nappal 2 nő is tapasztaltnak, egyik profinak tartotta magát a szexualitásban, ezen poszt alatt szegény pasi kapott mindent, csak "fasza gyerek" jelzőt nem.

Felvilágosítottam őket, hogy igen létezik ilyen, viszont egy "tapasztalt", illetve "profi" nőnek ezt illene tudni. Igazat adtak és mindketten el is tűntek az oldalról.

2022. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nemcsak ebben a kategóriában... úgy en bloc Magyarországon viszonylag sok tanulatlan, képzetlen ember van - és ez alatt nem a diploma nélküliséget értem, hanem hogy mennyire nincsenek képben olyan dolgokkal kapcsolatban, amik a mindennapjaik részét képezik.

Olvastam itt, más fórumokon is olyanokat, hogy:

- illető szerint a menstruációs vér / nyák meg a vizelet ugyanazon a lyukon távozik, ezért a nőnek tudnia kellene tartogatni a menstruációs vért, mint a pisit

- a punci szűksége attól függ, egy nő hány férfival szexelt... akinek salátapuncija van, azt biztos sokan széttrancsírozták (arról nem szól a fáma, hogy aki egy férfival dug, de gyakran, annak milyen :D); hasonló kategória: csak annak a nőnek kell hosszabb farok a kifejezetten kielégítő vaginális szexhez, akin sokan átmentek

- a megszakításos védekezés biztonságos, mert eddig sosem ejtett vele teherbe nőt

- amelyik nő arra panaszkodik, hogy menstruációkor nagy fájdalmai vannak, az túloz meg kamuzik, mert a 3-4 általa ismert nőnek nincsenek vagy még elviselhető mértékben

- hüvelygombát csak akkor kaphat el egy nő, ha félredug

- aki védekezés mellett esik teherbe, az kamuzik, és direkt csináltatta fel magát (kb. mint a prostis példa... "a hülye r...c, akivel csaltam a nejem, elvileg szedte a tabit, de terhes... a hülye k...ja hazudott, biztos nem szedte")

- férfit nő nem tud megerőszakolni (hasonló kategória: férfit csak úgy tud férfi megerőszakolni, ha seggbedugja vagy feldug neki vmit)

hogy arról ne is beszéljünk, hogy milyen sokan nem tudják a különbséget a transzvesztita meg a transznemű között, ill. egyenlőséget tesznek a transzvesztiták meg a transzvesztita szexmunkások között... attól még nem lesz vki prosti, hogy szeret férfi létére női ruhába öltözni, nekik csak egy részük áll be szexmunkásnak

2022. dec. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ki krém magamnak én tukko vagyok és no zabos
jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!