Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gázlángolásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gázlángolásnak számít?

Figyelt kérdés
Barátnőm valamilyen fajta skizofrén, de hiába szedi a gyógyszereit az utóbbi időben már kiborító amit művel. Állítja, hogy a szomszédaink figyelik őt, meg akarják mérgezni meg ilyen hülyeségeket. Sokszor már mikor elegem van, és megunom, akkor direkt ráteszek egy lapáttal, hogy 100%, hogy figyeli valaki, mert este szoktam látni alakokat, meg, hogy az ételébe rakhatott valamit a futár, mert sokáig matatott az ajtó előtt.

2022. dec. 18. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Ez szimpla paranoia. Ne gondold túl! 🙄
2022. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Akkor lenne az, ha alapból épelméjű lenne a barátnőd és te próbálnád elhitetni vele, hogy őrült.


Viszont nagyon rosszul kezeled az ügyet, szegényt képes vagy jobban beparáztatni? Benned van bármennyi együttérzés is? Alapból te se lehetsz épelméjű, ha egy skizofrénnel jársz, sajnálom a mentális betegeket meg minden, de egy épelméjű ember nem tudna ilyennel kapcsolatban lenni.

2022. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Inkább Adams family vagytok!
2022. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Te is beteg vagy, ennyit jelent.
2022. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elég csinos azért kezdtem el járni vele, amíg nem költöztünk össze nem volt vészes, vagy lehet nekem nem tűnt fel. Én élvezem, hogy direkt hülyítem, utána meg pánikol. 😂
2022. dec. 18. 20:16
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Az!

Látod, tudod, hogy kiszolgáltatott helyzetben van, te meg örömmel szórakozol rajta.

2022. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nehogy egyszer téged is ellenségnek nézzen, aztán hátba szùrjon.... ha komoly a kérdés, akkor orvosi segítségre szorul, amit vele teszel, csak rátesz még egy lapáttal.
2022. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom azt is élvezni fogod, ha beléd vág egy kést. Beteg fasz. Amúgy meg ha a csajod mentális beteg, és nem beszámítható, akkor a szex vele az nemi eröszak, mert ez beleegyezésre képtelen állapot, azt ugye tudod?
2022. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy, szegeny lany.
2022. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát, te se vagy százas, az tuti. De te jársz rosszabbul, mert miután a csaj végez veled, te a föld alatt leszel, ő meg pár hetet eltölt kényszer gyógykezelésen, aztán vígan éli tovább a világát. Gondolom, ezt átgondoltad, amikor összejöttél vele, meg amikor ijesztgeted. Ne lepődj meg, ha egy szép napon a hangok azt mondják neki, szúrja le a csávót, aki a futárral paráztatja😂
2022. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!