Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 37 éves kötelékfóbiás férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves kötelékfóbiás férfi aki régóta egyedül él megváltozhat még? Aki fél a szerelemtől és a csalódástól, és inkább kihátrál a kapcsolatból ha szerelmes lesz?

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha te vagy a másik fél, aki ebben reménykedik, add fel. Majd ő mondja, és teszi, ha mást akar, de ne reménykedj, ne nyúzd, ne próbáld változtatni. Ha neked nem jó úgy, ahogy van, keress mást.
2022. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Megváltozhat. Az ilyen fajta szociális szorongások mind kezelhetőek.


Pszichológus szakember segítsége kell hozzá, nagy egyéni elhatározás, és rengeteg olvasás a témában. Kiváló szakkönyvek vannak emberi nyelvezettel írva ilyen témákban, mint a kötődés, kapcsolatok, önismeret, önfejlesztés, stb...

Egyszerűen tanulni kell. Akiben rossz viselkedésmód rögzült, rossz gondolkodásmóddal él (és itt gondolok arra, hogy a szükségleteit ellehetetlenítő dolgok), annak csak a változás a megoldás. És ez lehetséges abszolút.aszemélyiség teljes mértékben formálható, felülírható.


Nyilván idő kell hozzá. Akár évek. Meg rengeteg kitartás, mert nagyon sok a hullámvölgy, amikor úúgy látja az ember,hogy hiába asok munka, nincs eredményessége. Ilyenkor kell egy kis támogatás. De nem látom akadályát, hogy sikerüljön elérni bármit.

2022. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

20%...

Ahhoz nagyon nyugodt, türelmes es szerelmes nőnek kellene lennie, mert egy érett, okos, határozott nő nem fogja rá pazarolni az idejét, főleg úgy, hogy a pasi inkább visszavonul.

2022. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Én 29 vagyok és ugyanez a bajom. Szar megtudni, hogy ez később is így maradhat. Bennem még ott a változás reménye, hogy nem kell örökre ilyen maradjak és majd kikezeltetem magam.
2022. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, ne halogasd. Szarabb lesz, ha közelebb leszel a 40-hez és amikor megismersz valakit akivel szeretnéd de még mindig félsz és elcseszed, bár én csak az én oldalam ismerem :( Megkérdezhetem, hogy mit érzel? Volt, hogy szerelmes voltál és akartad is de mégsem ment miattad?
2022. dec. 19. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Én többször is eljutottam a kapcsolatig és hogy pár hónapig kapcsolatban voltam, de amikor "komolyra" fordult volna a dolog, meg kellett volna nyílni a másik előtt, fejben is el kellett volna köteleződni, vagy a közös élet lehetősége komolyabban ott volt az orrom előtt, akkor mindig megijedtem és kifaroltam a kapcsolatból valami mondvacsinált indokkal.
2022. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megijjedsz és kifarolsznem is szereted igazán a másikat! Azért teszed mert nem érzed magad érzelmi biztonságban. Ennek oka te magad is lehetsz, vagy egy jel h valóban nem kell
2022. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen emberrel dolgom. Azt hittem, nem tud újra igazán kötődni és azért nincs velem. Rövid ideig együtt voltunk, majd szakított mondván, ő neki még idő kell. Vártam rá sokat, majd egyszer betoppant az elétetébe egy másik nő, akinél hirtelen már nem félt, és akinél tudott kötődni. Akkor jöttem rá mennyire naiv voltam.
2022. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet valtozni, de csak ha az illego akarja. Ha te a masik fel vagy es megvaltoztatni szeretned, az nem fog menni. Ha te vagy az, akirol szo van, akkor kerj segitseget.
2023. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de nem kellesz elégge. Ugy ahogy irjak, majd ha jön egy masik nő, akibe belezúg, hirtelen eparolog minden fóbiája, csak várd ki.
2023. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!