Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel lassan 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem a mostani barátnőmet, nagyon szemrevaló lány, és tudom hogy Ő is szeret. Meg bízom benne, de mégis féltékeny vagyok. Talán másokban nem bízok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
elötte egy 2 éves kapcsolatban éltem, ami elég sok féltékenységgel folyt, általában az én részemről.
2010. jan. 20. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

próbálj meg megbízni benne,de sajna én úgy vagyok vele,hogy senkiben nem érdemes megbízni:(

mert rengeteget csalódtam a pasikban és bnőimben is:S

2010. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az önbizalmaddal lehet baj. Én is voltam így, mivel engem párszor már megcsaltak, és miután olyan fiúval hozott össze a sors 10 hónapjába telt h teljesen megbízzak benne és ne akadjak fenn apró hülyeségeken. Én akkor magamban nem bíztam, hogy elég jó vagyok neki. Ha neked is ilyesmi a gondod, akkor ezt simán megbeszélheted barátnőddel, meg fogja érteni, de minél hamarabb, mert a féltékenységeddel az őrületbe kergetheted, és amúgy is sokáig tart amíg az ember erről le tud szokni.
2010. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj úgy állni a dologhoz, hogy a barátnőd nem a tulajdonod és nem kell görcsösen ragaszkodni hozzá, viszont mindent tegyél meg annak érdekében, hogy amíg veled van, addig ne kelljen neki más.

Persze az sem egy nagy tragédia, lányok jönnek, lányok mennek.

2010. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!