Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodhatok arra, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
A torkomban fehér hólyagszerű valamik jöttek ki. Az orvos azt mondta, hogy Mononucleosis infectiosa. A párommal 5 éve együtt vagyunk rajta kívül nem csókoloztam senkivel, nem iszok senki után mert finnyáa vagyok csak utána. Állítólag csók útján terjed azért az a neve hogy csókolózási betegség.

2022. dec. 19. 11:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz-e/van-e okod gyanakodni?
2022. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem volt okom még erre gyanakodni. Ez az első ilyen, ezért is vagyok kétségbe esve. 5 év után megcsalt volna és így tudom meg? Nagyon tanácstalan vagyok.
2022. dec. 19. 12:18
 13/19 anonim ***** válasza:

változott-e azóta a viselkedésén?

pl kerüli a témát, telefont elrejti előled

2022. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ideges lett amiért rákérdeztem. Azt mondta rosszul esik neki hogy ezt feltételezem róla
2022. dec. 19. 12:43
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig biztos, hogy megcsalt.
2022. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet hogy ivott valaki után elkapta csak tünetmentes volt és átadta nekem?
2022. dec. 19. 15:33
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de nem értem, akkor miért nincs az a kérdésben.

Te magad gyanakodsz rá. Miért mi mondjuk meg a tutit, amikor te vagy vele?

Furcsán viselkedett, nem volt rád sok ideje, kimaradozott, haverokkal bulizott, más nőket nézeget eloben, online, írogat?

Ha ilyesmik történtek akkor valószínűleg felrelepett, megcsalt (a csók is megcsalas).

2022. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Senior Séf ***** válasza:
100%
Off: azért engem érdekelne, hogy ha csókolózás útján terjed, akkor az első ember ki a ménküvel csókolózott, hogy elkapta?
2022. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem csal csók útján terjed. De nyállal, ezért csókbetegseg a másik neve.

A gyerekem kapta el pedig nem csókolózott senkivel.

Simán benne van hogy élnem mosott pohár vagy mint mondta más után ivott

2022. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!