Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy azt hitétek hogy vége érzelmileg , szexuálisan meg úgy mindenhogy a kapcsolatotok és egyszer csak megjavult mégis ? (11 éves kapcsolat)

Figyelt kérdés
Ennyire jónak nem éreztem még a kapcsolatunkat mint most minden értelemben érzelmileg , testileg , lelkileg mintha vissza tért volna a “tűz”. Tavaly még szakítani akartam annyira rossz volt minden. Ezt még én sem tudom elhinni. De egy 6 hónapja egyre csak javul a kapcsolatunk aminek nagyon örülök. (Kettő gyermekünk van 10 és 5 évesek. ) le írhatjátok a saját sztoritokat is!
2022. dec. 24. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván ezért tenni is kell, a csodák nem itt kezdődnek. Kérdés, hogy mi változott!
2022. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Igen ki is írtam erről kérdést hogy mi lelhette a másikat hogy teljesen más ember lett. Eleinte mindenen idegeskedett sok volt a veszekedés, és normális lett azon túl pedig lesz.rom típusu.

Mindenki azt irta hogy kiábrándult belolem nem szeret nem érdekled rádunt.stb.

(A gyk jóindulata megmutatkozott megint)

2022. dec. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Oszd meg légyszi a titkot :)
2022. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk a gyerek születése után volt egy durva mélypont, elég sokáig is tartott, de igen, túl vagyunk rajta!
2022. dec. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!