Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretném hogy a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném hogy a kapcsolatomnak vége legyen valaki segít?

Figyelt kérdés

A flegma kommentelők ne irjanak köszönöm.

Abban kéne segíteni hogy van egy kapcsolatom ami 3 éve mükődik nagyjából.Azt veszem észre hogy mostanában kezd megromlani ez az egész.

Sajnos belenéztem a tiktokjába tudom nem szép dolog de rengeteg lányt kidobb neki. Gondolom hogy nézi is őket. Szerintetek nem nagy dolog hogyha csak nézi vagy azért nézi mert már megunt? Mert engem nagyon idegesít hogyha nézné mert én hűséges típus vagyok.

Sajnos nem akarok leülni már vele megbeszélni mert akkor nagy vita van belőle . Hogy betegesen féltékeny vagyok.

Észre vettem hogy már kevésbbé mondja hogy szeret.

Kevesebbet beszélgetünk csak fekszünk egymás mellet es nem mondunk egymásnak semmit. Vagy az úton több órás uton.Üzenetekbe is semleges velem.

Mikor elmondtam neki ezeket hogy bánt azt mondta hogy csak beképzelem. Ha már nem akar velem lenni elmondja. De közben már érzem semmi nem olyan mint az elején.

Valami tanácsot tudtok adni hogy mit tegyek. Vagy hogy az még nem jelent semmit ha lányokat nézeget.?

Főkép ilyen szexuális tartalmúak a videók vagy fürdőruhás lányok.

Vagy ha esetleg bele kéne ebbe törődnöm mit tegyek hogy ne idegesítsen.

A telefonját sosem dugja el tölem de attol tartok hogy mikor nincs velem akkor csinál valamit. Azt mondják ha megcsal ugyis kiderül de én tartok attol hogy nemfog kiderülni. Tudom hogyha megakar ugyis akarmit teszek megfog csalni.


2022. szept. 2. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
A tiktok videókon szerintem nem érdemes kiakadni, nekem is feldob lányokat, pedig soha az életben nem kerestem rá direktbe. A féltékenység sok esetben nem a másikról szól, hanem arról, hogy neked kevés az önbecsülésed (vagy valamiért azzá vált). Ha nem beszélgettek, az viszont baj. Nincs rosszabb annál, amikor megszűnik a kommunikáció, amikor erőltetett az egész. Rossz emlékeket idéz nálam, nem is tudnék úgy élni valakivel, ha ez nem gördülékeny.
2022. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Pörög az agyad rendesen úgy látom- erre az a megoldás , ha elkezdessz valami produktív dolgon pörögni inkább.
2022. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy meditálj
2022. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Unalmas lettél és kevésbé vonzó-érdekes számára.

Mikor csináltál erotikus felmosást otthon vagy takarítást, amiből csak nagyobb "mocsok" lett a végén? Ha még nem, itt az ideje;)

2022. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet sokat unatkozik, unalmas az élete. Azok próbálnak így vmiféle izgalmat vinni a napjaikba.

Ne vedd magadra. Egy tik tokos csaj mellett is nézné a többit.

2022. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2022. szept. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!