Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatod ami gyerektervezés közben vagy eljegyzés után lett vége?

Figyelt kérdés

Mesélnél róla h mi történt, s hogyan élted meg h akivel össze akartad kötni az életed mégsem lehetséges?


Hány éves kapcsolat volt?


( a megcsalást erőszakot zárjuk ki)


2022. szept. 12. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Hogyne! 30 évesen nehéz felvenni a versenyt egy huszonéves feszespicsáju gyakornokkal.
2022. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, eljegyzés után 1 évvel lett vége (én szakítottam), NEM volt semmi megcsalás vagy 3. a képben.

30 évesek voltunk és 3,5 éves kapcsolat volt ( bő 2 év után eljegyzés).


Kezdetben minden idilli volt. Eljegyzés után vettünk közös házat is, ami egész újszerű volt (pár éves), de átalakítottuk. A gondok itt kezdődtek. Volt pénz is, mindent szakik csináltak, de a menyasszony napról napra kedvtelenebb és gondterheltebb lett, azt mondta, hogy megviseli a felújítás (kb. annyi dolga volt, hogy megálmodja a diznájt, bútorokat, burkolatokat válasszon stb., amit a legtöbb nő még élvezne is).


Beköltözés után pár hónappal (vagyis a szakítás előtt kb. fél évvel) jött a mélypont, akkor már minden xar volt neki: utálta a munkáját, a kollégáit, a házat, végül már én sem voltam jó. Például évi 2 egzotikusabb külföldi és 10 belföldi utazás mellett "nem megyünk sehová". Zavarta, ha elmegyek a kollégáimmal 2 hetente pár órára (késő délután) 2-3 sört meginni. Végén már a fél évente 1 alkalom is sok volt. Kapcsolat elején 1-2 hetente látogattuk valamelyikünk családját, később már havi 1 is túl gyakori. Ha otthon fél óránál többet foglalkoztam munkával, akkor jött a "sose foglalkozok vele". Tv-ben/neten csak azt és akkor lehetett nézni, amit ő akar. Végül kitalálta, hogy vezetni sem tudok (sose volt balesetem vagy necces helyzet), aztán miután évek óta közösen főztünk, jött az, hogy főzni sem tudok. Sőt, egy uborkát sem tudok felvágni (ezt úgy kell elképzelni, hogy kivette a kést a kezemből, mielőtt elkezdtem volna, hogy úgyse tudom, kb. mintha 3 éves lennék). A végén már abba is beleszólt, hogy a saját szendvicsembe hány szalámit tehetek (nem vagyok túlsúlyos). Karácsonykor nem mehettünk rokonokhoz, nem filmezhettünk, zenét sem lehetett hallgatni, sőt, még egy bort sem lehetett felbontani. Így abból állt az egész, hogy ültünk ketten a csendben és közben ecsetelte, hogy mennyire utálja a karácsonyt. Szex havi 1 alkalom lett, de az utolsó 2 hónapban 0. De az intimitás egyéb formái is megszűntek.


Természetesen gondoltam arra, hogy valami miatt depressziós lett, próbáltam felvidítani, komolyan, támogató jelleggel beszélni vele, pszichológushoz küldeni, de semmi eredmény nem lett. A végén már az is baj volt, ha kérdeztem, hogy mi a baj. Közben az ő alaptalan cs*szegetései csak sűrűsödtek, aztán társaságban is elkezdte. Az esküvő időpontja is tolódott a végtelenbe (ne nyáron, ne páratlan évben stb.).


Szépen lassan betelt a pohár és kiraktam.

2022. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

A #2 vagyok, utána jött egy másik kapcsolat, amiről kérdést is írtam ki:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2022. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Semmi extra, éppen csak eszembe jutott, hogy vele együtt a valláskárosult idióta családját is megkapom, szóval... inkább nem, köszi.
2022. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!