Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha egy férfi hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy férfi hajlandó komolyan és folyamatosan figyelni a barátnője/párja lelki világára, érzelmeire és hajlandó lelkizni vele az pozitívum vagy inkább egy nagy looser-ség?

Figyelt kérdés

Mondta erre nekem egy illető, hogy csak egyetlen egy úgymond "alfahímet" vagy nagymenőt mondjak akiért oda vannak a nők és el tudnám képzelni róla, ahogy a csaja lelki világával foglalkozik. Pl ki tudná elképzelni Cristiano Ronaldo-t ahogy lelkizik a csajával?


Tehát ez szerinte inkább egyenes út a PaprikaJancsi kategóriába a csajoknál.


Mi a véleményetek?



2022. dec. 24. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell komolyan és nem kell folyamatosan. De ha odafigyel ránk az plussz pont.


Én el tudom képzelni hogy CR lelkizik, de ezt ne úgy képzeld el ahogy. Egyszerűen úgy, hogy a nő érzi hogy ért a pasi a nőhöz, tudja kezelni a dolgokat, pl aki nem ért a nőhöz, az azt mondja hisztis a nő, hisztije van. Aki ért a nőhöz az tudja ezeket az epizódokat kezelni. Valahol már ez is egy lelkizés, jó érzés hogy megért minket.

2022. dec. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen más, ha valaki tud figyelmes lenni és odafigyel a párja érzelmeire, mint az, hogy valaki papucs. Amit te és ahogyan megfogalmazod nagy valószínűséggel te az utolsó lenné. Mármint nem sértés, de fura ahogy próbálod eltúlozni.


"pl ki tudná elképzelni Cristiano Ronaldo-t ahogy lelkizik a csajával"


Például én? Van neki családja, több gyereke. Nem ismered a magánéletben és én sem. Nem kell rosszmájúnak lenni és azt gondolni, hogy aki sikeres és jól néz ki az nem lehet kedves és figyelmes a szeretteivel.


Már bocsánat, hogy férfiként bele ugatok, de kétlem azt, hogy erre a kérdésre egy nő is kedvesen fog neked válaszolgatni és azt írja majd le amit várnál, mert kicsit nem is tudom.. számomra a megfogalmazás olyan rejtett agressziót sugall és szerintem kapni fog a fejére aki nem ért vele egyet, hogy te milyen csodálatosan kedves és figyelmes vagy. (Gondolom ez lenne a felállás.)

2022. dec. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

CR tipusoknak nem is kéne olyan nő komolyra akikkel lelkileg semmi közös pontjuk nem lenne a világon.

Ahol egy nő egy pasinak nem társ is és nem barát is egyben az csak egy lyuk egy pasinak.

2022. dec. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez életkor függő, de leginkább személyiség függő.

Van akinek ez elég, de a nők általában a megállapodásukig igénylik ezt a törődést. Amikor hosszú távra terveznek sokkal fontosabb az anyagi jólét. Nem azzal a pasival fognak hitelt felvenni, aki rezonál a lelkükre, hanem a tufával, aki taligázza haza a korpát.

2022. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem pozitívum, hanem alap oda-vissza. Ez lenne a kapcsolat definíciója.
2022. dec. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos lelkizest én sem bírom, de az odafigyeles alap. És hidd el, az "alfahimek" sem érzéketlen alakok.
2022. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ronaldonak négy gyereke van és büszke családapa
2022. dec. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
CR többet sír, mint egy nő. Nem hinném, hogy ne lehetne vele lelkizni.
2022. dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésre, ha odafigyelsz a nőre, érdeklődsz utána, akkor le fog koptatni. A nőknek nem ez kell.
2022. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
mondta egy illető.. noname ember, messziről jött.. szava kb annyit ér mint egy hangtalan fing.
2022. dec. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!