Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan ragaszkodós párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan ragaszkodós párt, aki mindent, azaz szinte tényleg mindent együtt akar csinálni, mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Amikor mindketten itthon vagyunk, szinte mindent együtt akar csinálni. A reggeli-ebéd-vacsora teljesen rendben van, de ha én reggel teát szeretnék inni, mondja, hogy még ne igyunk, majd reggeli után később. Tehát már az sem teljesen oké, ha mondjuk valamit, ami nem víz, nem együtt iszunk. Edzeni is együtt járunk, ha én a hét folyamán szeretnék külön menni, nagyon zavarná, mert akkor azt az időt nem közösen töltjük. Az is ki van zárva, hogy amíg ő a nagyszobában elvan, addig én a kisszobában gépezzek, mert szereti, ha ugyanabban a helyiségben vagyok el a saját hobbimmal. Sokszor már azt várom, hogy vége legyen a hétvégéknek és kezdődjön a munka, mert legalább akkor nem egymás nyakában lihegünk.

Most pedig január 9-ig nem is fog dolgozni, konkrétan már rosszul vagyok attól, hogy szó szerint mindent együtt csinálunk, és hiába jelzem neki, hogy zavaró, jön a szöveg, hogy a hétköznapokban annyi időt töltünk külön (munkaidő), miért zavar ez engem, stb.


2022. dec. 24. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Őszintént leülni vele beszélni, hogy ez zavar. Mást nem tudsz. Ha a beszélgetés ellenére se változik, akkor sajnos idő kérdése és megfullaszt.
2022. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A problémát az tetézi, hogy rengeteg pénzt is már beleöltünk az idő és minden mellett ebbe a kapcsolatban. Közös lakástörlesztés, befektetések, stb., tehát mindenképp valami megoldás kell a szakítás helyett, de valahogy mindig támadásnak veszi azt, ha ezt a problémát felhozom. Neki a legeslegnagyobb prioritása a párkapcsolat, ahogy nekem is, de én nem bolondulnék meg, ha hétköznap 1-2 órára elmenne valahova haverjaival, sőt, engem nagyon is feltöltene, mert mindig minden csak kettőnkről szól, gyakorlatilag teljesen le vannak építve a baráti köreink, minden a munkáról és az együttlétről szól, alig vannak egyedi, külön űzhető hobbijaink.
2022. dec. 24. 13:52
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Megbeszélni vele, hogy neked szükséged van énidőre is.


Ha viszont erre nem vevő, akkor hagyni, hogy olyan párt találjon magának, aki ugyanolyan ragaszkodó, mint ő. Te pedig rgy olyat, akinek ugyanolyan fontos az énidő is.

2022. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Add nekem, es hagyj minket boldogan elni :(
2022. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 ?
2022. dec. 24. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Kötődési problémája van. Ha nem vagy vele, úgy érzi, hogy elveszít. Mindenképp beszéld meg vele, hogy neked ez sok. Én is ragaszkodó vagyok, de ez már beteges. Wc-re is csak együtt mehettek?😆
2022. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

"mit lehet kezdeni?"

Ha lesz gyerek, akkor együtt akar a gyerekkel csecst szopni??


Kérdésre válaszolva: szakítani.

2022. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Én is ilyen pokolban élek kisebb különbséggel.

Nem lehetek egyszerűen egyedül.

A beszéd semmit nem ér, mert felháborodnak rajta, megcsalással vádolnak.

Én már hazudgálok ha egyedul akarok lenni.

2022. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem egészéges szerintem, valamiféle mániás dolog mindenképp amit szakemberrel kellene kielemezni.
2022. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha már nem vagy szerelmes ne a pènz miatt maradj vele hanem a lelki egèszsèged sokkal fontosabb legyen.
2022. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!